Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Через поганий стан доріг автопарк скоротив маршрути

Автор І.Радковець

Зміна погодних умов, не чищення доріг - в результаті потерпають автомобілісти, жителі міста, району. Поганий стан доріг став причиною вже не однієї ДТП та травмування. Через незадовільний стан доріг скорочуються деякі рейси автобусів, деякі не доїжджають до свого пункту призначення.

На сьогодні дороги як міста Н.-Сіверського, так і району, мають жахливий стан. Через недосконале виконання своєї роботи відповідними службами, значно потерпають автомобілісти та і все це завдає шкоди жителям населеного пункту нашого району. Вони не можуть вчасно доїхати до свого пункту призначення.

Зміна погодних умов, не чищення доріг - в результаті потерпають автомобілі, жителі міста й району. З Новгород-Сіверської автостанції не всі автобуси виїжджають на маршрути. Сьогодні було відмінено рейс до Студінки, бо автобус доїжджає лише до Гнатівки. Вдень автобус, що їхав до Попівки, знесло в узбіччя. Незважаючи на недоліки й негаразди, автобуси все ж таки вирушають у дорогу, а от до свого пункту призначення доїжджають не всі.

Микола Душин - директор ПрАТ "АТП 17443: "В зв'язку з тим, що глибока колія, дороги на сьогодні очистити практично неможливо, тому що поверхня доріг покрита льодом. Колія загрожує безпеці  руху, а автобус - це пасажирський транспорт з підвищеною небезпекою, і в разі ДТП вся вина лягає на водія, керівника і товариство".

Через погану проїжджу частину, глибокі колії на дорозі, за узгодженням з районною адміністрацією, скорочено напрямок руху Новгород-Сіверський - Буда-Вороб'ївська. Автобуси в цьому напрямку відправляються через день: понеділок, середа і п'ятниця. Сьогодні скорочено рейси і в напрямку Чернігова. Через погану проїжджу частину водії обурюються, автобуси ламаються.

Сергій Трушко - водій: "У нас по району дороги дуже розбиті, автівки не витримують, пасажири зляться, обвинувачують водія. Наприклад, жахлива дорога до Путивська. На другій-третій передачі їдемо, бо ями в коліно. Дорога до Студінки зовсім жахлива".

Поганий стан доріг став причиною вже не однієї ДТП та травмування. Чи зміниться ситуація на краще? - це питання і досі не вирішене.

{youtube}dCES5bHt3vg{/youtube}

f t g