Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Мешканець нашого міста пішов на риболовлю і не повернувся

Редактор О.Лельотко

Мешканець нашого міста пішов на риболовлю і не повернувся. Достеменно невідомо: чи став чоловік жертвою свого захоплення. Пошуки на місці ймовірної загибелі не дали ніяких результатів. Тож рятувальники вкотре нагадують любителям зимової риболовлі, що тільки дотримання правил безпечної поведінки в зимовий період на водних об'єктах врятує від загибелі.

 

Останніми днями в районі погода зовсім не сприяє зимовій риболовлі, адже денна температура тримається плюсових позначок. Проте, це, нажаль, не лякає рибалок і вони не залишають своєї улюбленої справи. Але слід пам'ятати, що таке захоплення може коштувати життя.

Днями мешканець нашого міста пішов на риболовлю і не повернувся. Пошук водолазів не дав ніяких результатів, адже невідомо - де саме рибалив чоловік.

Про зникнення людини повідомили працівників Н.-Сіверської рятувальної станції цими вихідними. До пошуків залучали водолазів, адже основною версією зникнення н.-сіверця вважали утоплення.

В'ячеслав Сафонцев - начальник Н.-Сіверської рятувально-водолазної станції: "Приїжджали водолази в понеділок. Що могли - зробили. Де показали місця, там водолази відпрацювали. Працювали 2 акваланги. Проблема була в тому, що йти треба було 3 км, все необхідне обладнання нести на руках, тому що машиною доїхати неможливо".

Робота ускладнювалась і через сильну течію та погану видимість. Тривалий пошук зниклого під водою не дав ніяких результатів.

Сергій Дронов - водолаз Н.-Сіверської рятувально-водолазної станції: "Ми прийшли, льоду нема, відстань велика. Ймовірні місця ми обстежили повністю. Було важко, тому що по боках лід, чіпляється за все. Швидка течія. Якби знали, де конкретно, то знайшли б".

Поки що працівники н.-сіверської рятувальної станції на воді не можуть стверджувати, що чоловік загинув, адже тіло не було знайдене. Проте вважають, що нещасний випадок дуже вірогідний, адже льодова поверхня водоймищ зараз не надійна. Щоб не стати жертвою свого захоплення, рятувальники нагадують рибалкам про елементарні правила поведінки на воді в зимовий період.

В'ячеслав Сафонцев - начальник Н.-Сіверської рятувально-водолазної станції: "В деяких місцях нормальний лід. Але ж не ходіть поодинці, хоча б удвох. І обов'язково при собі треба мати мотузку. З'явилися промоїни. На даний момент краще ходити не з буром, а з пешнею, щоб прощупувати лід".

Дотримання відповідних правил - запорука вашого життя. Як кажуть, береженого бог береже. Тому найкраще в цей період утримуватися від риболовлі. Краще зачекати на сильніші морози та більш надійну кригу, або ж замислитися над ціною, яку можете заплатити за декілька рибин. Тож не випробовуйте долю і дбайте про свою безпеку.

f t g