Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Сіверяни спілкувались телефоном з головою РДА В'ячеславом Кауфманом

Автор О.Лельотко

Телефонній зв'язок голови Новгород-Сіверської РДА В'ячеслава КауфманаСьогодні відбувся прямий телефонний зв'язок населення з головою Новгород-Сіверської райдержадміністрації В'ячеславом Кауфманом. Розчищення доріг в районі, заборгованість по заробітній платі вчителям та ряд інших питань цікавили мешканців нашого району. Дзвінків було близько десятка. В'ячеслав Маркович та начальники управлінь і відділів РДА надали на них вичерпі відповіді.

Прямий телефонний зв'язок населення з головою Новгород-Сіверської райдержадміністрації В'ячеславом Кауфманом тривав годину. Мешканці району отримали відповіді на питання, які їх найбільше турбують. Серед них - чищення доріг.

В'ячеслав Кауфман - голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації: "Сьогодні основні питання стосувались чищення доріг від снігу. Є ще проблеми. Але сьогодні, я думаю, що по району всі дороги будуть розчищені. Було запитання від інваліда війни щодо отримання пільгового автомобіля. Також запитували про затримку виплати вчителям заробітної плати. Затримка 1, 2 дні, адже на сьогоднішній день ми віддаємо зарплату за рахунок лише кредитів. Були й запитання стосовно підвищення цін на харчові продукти".

Загалом дзвінків було близько десятка. В'ячислав Кауфман та начальники управлінь і відділів Новгород-Сіверської РДА надали на них вичерпні відповіді.

f t g m

счетчики