Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

І знову про погані дороги

Автор Н.Скляренко

І знову повертаємось до чи не найболючішої для новгород-сіверців та жителів району теми – не чищення доріг. Декілька тижнів тому ми вже її обговорювали, проте бездієвість  дорожніх служб та міської влади вражає.

Через нечищені дороги люди ламають руки і ноги. Фраза, звичайно, римується, але ступивши декілька кроків будь-яка поезія відходить з голови. У думках лише одне: як залишитися живим і не ушкодженим?

Ще з початку грудня, дорожники неналежним чином прибирають проїжджу частину і тротуари у місті та по селах. Ситуація склалась просто жахлива. Міська влада заплющує на це очі і додержується принципу: "Моя хата з краю". А тим часом люди травмуються на нечищених тротуарах. Біля кабінету хірурга вишиковується все довша черга. Багато новгород-сіверців з вивихами та забиттями просто лікуються вдома. Всім потерпілим годі і сподіватися на відшкодування за заподіяну шкоду здоров'ю. Власники авто також потерпають від нечищених доріг. Якщо єдина в місті проїжджа частина по вул. Леніна розчищена належним чином, то і виглядає вона досить пристойно. Між тим, і тут є свої проблеми, нове асфальтне покриття вже попсувалося в декількох місцях, і для автомобілістів виникли проблемні ділянки. Вже був випадок, коли авто потрапило таку собі дорожню «пастку». Маленькі вулички у нашому місці скоріш за все нагадують смугу перешкод, ніж дорогу. Ось і складається така ситуація, що літні люди бояться вийти на вулицю за продуктами, молоді батьки вагаються: чи йти з дитиною на прогулянку? Ввечері новгород-сіверці йдуть з роботи і щодня наражають себе на небезпеку. Бо, якщо вдень небезпечні ділянки можна обійти, то ввечері їх не видно. А власники автівок викладають чималу суму за ремонт в автосервісі після поїздок нашими шляхами.

Дорогами околиць і у дворах не те що проїхати, а й пройти дуже складно. Мешканці району обурені такою ситуацією, проте  утримання доріг у зимовий період на Новгород-Сіверщині, залишає бажати кращого. Весна вже не за горами, а протягом зими так і не вжито дієвих заходів для усунення такого неподобства.

{youtube}L7M-7ngNRck{/youtube}

f t g