Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чотиримісячний Данило Воробей потребує допомоги

Допомоги небайдужих людей потребує чотиримісячний Данило Воробей - хлопчику негайно потрібна пересадка печінки. Донором для хворої дитини стане його мама. Родина збирає кошти на дорогу операцію, яку погодилися зробити у Бельгії. Сума до збору - 116 тис. 310 євро.

Маленький Данило Воробей народився з тяжкими вадами. Лікарі поставили діагноз: вроджена вада розвитку гепатобіліарної системи: артрезія жовчевивідних шляхів, біліарний цироз, дефіцитна анемія І ст. А також через свій діагноз дитині потрібне спеціальне харчування, яке коштує чималих коштів. Зараз маленькому Дані 4 міс., пересадку печінки можна зробити лише до того, як йому виповниться півроку. Операцію потрібно робити за кордоном, бо тільки там можуть гарантувати, що реабілітація після операції пройде успішно.

Ольга Воробей - мама Данила: "У нас була вроджена жовтуха. Педіатр казав, що пройде. А довго не проходило, тому що ми маленькі. Коли Дані виповнився місяць, носом пішла кров. Наші лікарі зробили аналізи. Вони виявились поганими, нас відправили до Чернігова в дитячу обласну лікарню. Ми лежали в реанімації 3 тижні, у нас була внутрішня кровотеча і з підозрою на біліарну атрезію і кисту в печінці, нас перевели в Охматдит, в Київ. Там ми полежали 2,5 тижні. Нам поставили остаточний діагноз -  біліарна атрезія, некоригуючий тип. Сказали, що в нашому випадку допоможе лише пересадка печінки. Донором по аналізам я підійду. Поїхали до Львову, обстежили і поставили діагноз - не біліарна атрезія, а киста у воротах печінки, схожа на кисту Халідоха. Необхідна пересадка печінки. Аналізи Данила, всі мої діагнози по сумісності, по пересадці уже знаходяться в Бельгії. Ми зараз чекаємо рахунок".

Сім'я Данила дуже малозабезпечена, самі вони не зможуть допомогти малюкові і тому звертаються за допомогою до небайдужих людей. Давайте разом врятуємо життя цьому маленькому хлопчику, адже Даня дуже хоче жити.

Ольга Воробей - мама Данила: "Операція Данилкові буде проводитися в Бельгії. Сума для нас дуже велика - 116 тис. 310 євро. Я звертаюсь до всіх небайдужих людей. Хто може: допоможіть нам будь ласка врятувати нашого хлопчика".

Якщо у вас є бажання і можливість допомогти маленькому хворому Дані Вороб'ю, надсилайте кошти на реквізити банку, які ви бачите на своїх телеекранах.

 

Розрахунковий рахунок: 29244825509100

ЄДРПОУ: 14360570

МФО: 305299

Банк: Приват Банк

призначення платежу: для поповнення картки № 4405885813889398 Воробей Ольги Анатоліївни

 

Розрахунковий рахунок: 2625946057

ЄДРПОУ: 3259802443

МФО: 353348

Банк: ЧОД АТ "Райффайзен Банк Аваль"

Призначення платежу: поповнення карткового рахунку № 0844345500 Воробей Ольги Анатоліївни


f t g