Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Перевищив ліміт у споживанні електроенергії - сплачуй за надлишок вдвічі більше

Автор О.Лельотко

Перевищив ліміт у споживанні електроенергії - сплачуй за надлишок вдвічі більше. Таке правило діє з початку цього року для юридичних осіб. Окрім того, з 1 січня - відбулись певні зміни щодо підключення електроенергії до новобудов.

З початку цього року у Н.-Сіверському районі електромереж відбулись зміни. Відтепер платитимуть за спожиту електроенергію значно більше ті організації, які перевищують відповідний ліміт.

Борис Бунак - в.о. директора Н.-Сіверського РЕМ: "Кожному споживачу, я маю на увазі не абонентів, а організації, магазини, відведений ліміт. В цей ліміт всі організації повинні вкладатися. В разі перевищення ліміту, накладається 2-кратний тариф за спожиту електроенергію. Наприклад: якщо ваш ліміт 100 кВт, а ви спожили 200 кВт, то ви платите за 100 кВт по одній ціні, а за 100 кВт, які ви перебрали, в 2-кратному розмірі".

З 1 січня відбулись певні зміни у підключенні електроенергії до новобудов. Зараз, щоб отримати відповідну документацію, потрібно їхати до Чернігова, раніше це можна було зробити в Н.-Сіверському РЕМ.

Борис Бунак - в.о. директора Н.-Сіверського РЕМ: "На базі Н.-Сіверського РЕМ у нас є представник КСЦ Чернігова, який брав заяви на підключення нових будинків, і на місці ми надавали технічні умови потужністю до 10 кВт. Зараз всі ці функції перейшли до Чернігова, і зараз, при підключенні будинку, ви повинні їхати в Чернігів, адресу ми вам повідомимо. Там треба писати заяву і отримувати технічні умови і всю технічну документацію".

Бажаючим підключити до нового будинку електропостачання зараз стало складніше це зробити, адже, як зазначає Борис Бунак, людині, можливо, доведеться з'їздити в обласний центр за документами не один раз. А це втрата часу та коштів на проїзд. Також в Чернігові дозвіл потрібно отримувати, якщо ви вирішили встановити електрокотел.

Борис Бунак - в.о. директора Н.-Сіверського РЕМ: "Все обладнання, що вводиться в експлуатацію на території нашого району, все буде оформлятися в ПАТ "Чернігівобленерго" по вул. Горького 40. При купівлі-продажу будинків, тобто зміні власника, документи переоформляються тут, при наявності відповідних документів. Це документ купівлі-продажу і право власності на даний маєток. Їхати в Чернігів необхідності нема. Але якщо хочете встановити електрообладнання, то тільки через Чернігів".

f t g