Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районі проходить оперативно-профілактичне відпрацювання "Візит"

Автор А.Чернявська

Не кожен з мешканців міста та району може похвалитися тим, що він особисто знайомий зі своїм дільничним інспектором. Тому з метою знайомства з громадянами на території Н.-Сіверського району триває оперативно-профілактичне відпрацювання "Візит".

Якщо до вас у двері дзвонить міліція, не лякайтесь, можливо дільничний завітав до вас щоб познайомитись. Адже в м. Н.-Сіверський та районі триває операція "Візит". Правоохоронці надають містянам адреси та телефони дільничних пунктів міліції і збирають скарги. Упродовж місяця міліція може завітати до вас.

Як вберегтися від злочинців та не стати жертвами шахраїв мешканцям міста та району розкажуть дільничні інспектори. У місті та районі проходить операція "Візит". Тому, якщо у ваші двері постукають люди у формі, не лякайтесь, вони прийшли познайомитися.

Міліціонери записують скарги, виявляють неблагополучні сім'ї, налагоджують партнерські стосунки із правоохоронними органами та населенням.

Ярослав Макаров - дільничний інспектор міліції: "Протягом місяця у нас, в райвідділі міліції проходить операція "Візит", згідно якої я разом з моїми колегами, дільничними, ходимо по місту, по селам, роздаємо візитки, спілкуємося з людьми, знайомимося з ними, аби вони знали, хто у них дільничний та як можна до нього звернутися чи зателефонувати до райвідділу, якщо будуть зайняті у нас стаціонарні телефони. Тобто у кожного є своя дільниця, і люди повинні знати, хто у них дільничний".

В рамках операції "Візит" дільничні інспектори здійснюють поквартирний обхід помешкань: щодо попередження злочинів і правопорушень, підвищення обізнаності про стан оперативної обстановки на територіях обслуговування.

Олена Костяна - інспектор по зв'язкам з населенням та громадськими формуваннями: "У рамках операції "Візит" здійснено поквартирний обхід 545 помешкань, в сільській місцевості 187. Відвідано за місцем проживання 57 самотніх осіб похилого віку. Налічується 275 осіб, які перебувають на профілактичних обліках, перевірено 68 таких осіб. За результатами обходів додатково поставлено на профілактичний облік 1 особу, яка вчинила насильство в сім'ї. За час операції складено 36 протоколів про адміністративні правопорушення".

Такі заходи значно спрощують механізм взаємодії дільничного інспектора міліції із жителями. Наявність реквізитів, у разі необхідності, допоможе якнайшвидше зв'язатись із дільничним інспектором. Своєчасно надана інформація дає можливість працівнику міліції у максимально короткий час ефективно та швидко відреагувати на те чи інше повідомлення громадян.

f t g