Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Ціни на ветеринарні послуги зросли

Автор Г.Король

Нещодавно в державі прийнятий закон, який затверджує єдині тарифи на ветеринарні послуги в межах нашої країни. Виходячи з цього, ціни на деякі послуги, що надає ветеринарна служба зросли.

Міністерство аграрної політики та продовольства 31 жовтня 2012 року видало наказ «Про затвердження розмірів плати за послуги з питань ветеринарної медицини, захисту рослин, охорони прав на сорти рослин, які надаються органами та установами, що входять до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби».

Віктор Кульбако - головний державний інспектор ветеринарної медицини в Чернігівській області: "Раніше було так, що всі райони не тільки нашої області, а всієї України формували самі тарифи. Тобто ціна, наприклад, у сусідньому Семенівському районі може бути одна, в Новгород-Сіверському - інша. Тому було на рівні держави і Президента доручення уряду і Міністерство аграрної політики розробило тарифи і затвердило Міністерство юстиції. Вийшов наказ №666, який чітко прописав єдині тарифи для служби ветеринарної медицини. Є позиції зменшення тарифів, що були раніше, є позиції збільшення. Ми внесли свої пропозиції і міністр погодився і відбувається деяке коригування. Згідно нового закону положення "Про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу" нам значно розширили повноваження. В зв'язку з цим служба буде забезпечувати якість і безпеку всіх харчових продуктів".

Зокрема, додатком №2 наказу встановлюється розмір плати за послуги, які надаються регіональними службами державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті і установами, що належать до сфери управління Державної ветеринарної та фітосанітарної служби з питань ветеринарної медицини.

Віктор Кульбако - головний державний інспектор ветеринарної медицини в Чернігівській області: "Це в цілому стосується послуг, які надає Чернігівська регіональна лабораторія ветеринарної медицини. В принципі, на рівні районів тарифи не збільшилися, а ті, які збільшилися, пов'язані з закупівлею обладнання, що стосується експорту і досліджень продукції. Ветеринарно-санітарна експертиза туші коштує сьогодні 20 грн. 78 коп. і вона є єдиною по всій Україні".

Наказ набув чинності 14 грудня 2012 року. Тож відтепер тарифи на послуги державних ветеринарних установ однакові в усіх регіонах України.

{youtube}3JcmU2xJ6Dw{/youtube}

f t g