Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Презентація автобіографічної книги Валерія Провозіна

Автор І.Радковець

Військовий, професор, член української асоціації письменників Валерій Провозін презентував свою книгу «Птицы нашего детства» в міській бібліотеці для дорослих. Зустрітись з автором прийшли його прихильники - всі ті, хто дійсно читає та розділяє його думку, життєві погляди. За своє життя Валерій Володимирович написав більше тридцяти книжок, кожна з яких рекомендована певному віковому періоду. Більшість з них присвячена студентам. Валерій Провозін розповів чим ця книга «Птицы нашего детства» відрізняється від інших.

Валерій Провозін – професор-мистецтвознавець, літератор: «Здесь нет ни слова о культуре, ни о счастье, ни о любви. Моё детство совершенно типичное - категории «дети войны». И когда мне сказали, почему ты в этой книге, сугубо автобиографической, не поместил фотографии, то я говорю: фотографии сделают её сугубо автобиографической, а я не хочу. Пусть будет эта книга любого из этого поколения».

Прихильники Валерія Провозіна знаходять в його книжках знайомі персонажі. Кажуть: його книжки читаються на одному подиху. Бажали автору невичерпної енергії та оптимізму.

Перші екземпляри книжки залишились у Львові, друзям Валерія, декілька привезені на Батьківщину. Під час зустрічі Валерій Провозін говорив фрагментами з книжки, згадуючи своє життя. Тож нехай його авторська творчість не згасає, а до наших рук потрапить ще більше його книжок.

{youtube}MXr1oMFbVI4{/youtube}

f t g