Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новорічні подарунки від II Президента України Леоніда Даниловича Кучми отримали маленькі земляки

Автор І.Радковець

Справжнє новорічне свято завітало і до учнів початкових класів Чайкинського навчально-виховного комплексу. Діти дуже раділи красуні ялинці, Дідові Морозу зі Снігуронькою та подарункам, які передав дітям на новорічне свято ІІ Президент України Леонід Данилович Кучма.

 

В справжню новорічну казку потрапили учні початкових класів Чайкинського навчально-виховного комплексу. Малеча зібралась біля красуні ялинки: співали, танцювали, запросили Діда Мороза та Снігуроньку. Кружляли в танку та залишились задоволені від свята.

На новорічному святі для школяриків були організовані різні конкурси. І, звісно, не обійшлось без подарунків. Не забув про своїх земляків – маленьких школярів ІІ Президент України Л.Д.Кучма. Для дітей він передав подарунки.

«Дід Мороз передав подарунки від Леоніда Кучми. Вони нам дуже сподобались. Ми йому дуже вдячні».

Як завжди, щороку наших діток не забуває наш земляк Леонід Данилович Кучма. Дітки вже дуже добре його знають. Тому сьогодні дітки отримали подарунки».

«Мені дуже приємно, що сьогодні в нас було дуже гарне свято, дуже багато привітань, побажань. З'явилися нові подарунки у дітей, нові привітання. Але все-таки слід зауважити, що не один рік наш шанований земляк Л.Д.Кучма не забуває про нас, про односельців, про діточок. І, звичайно, передає дуже велику кількість подарунків, смачних, гарних, які дуже дітки вже чекають, люблять».

{youtube}JeYtOew4YkM{/youtube}

f t g m

счетчики