Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Лісівники Сіверщини опановують новітні технології

Автор В.Набока

Лісівники Сіверщини опановують новітні технології. Тепер кожне зрубане дерево буде оснащене спеціальним електронним чіпом. За допомогою кишенькового персонального комп’ютера будуть заноситися всі необхідні дані про реалізовану лісовим господарством деревину.

 

Новгород-Сіверське лісове господарство ввело електронний машинний облік деревини. Цього року підприємство запрацювало дуже добре, кожний квартал перевищували реалізацію сировини. Якщо минулі два роки щомісяця реалізовували 2 - 2.5 млн., то цього року ця цифра складає не менше 3 млн., а в грудні - 3.5 млн. Аби уникнути крадіжок, господарство вводить електронний облік деревини. На кожний асортимент ставиться чіп зі штрих-кодом, за допомогою якого можна дізнатися, в якому лісництві заготовлено деревину, в якому кварталі, її сорт, довжину та породу.

Микола Засько - директор ДП"Новгород-Сіверське лісове господарство": "Державне агентство лісових ресурсів на чолі з управлінням лісового господарства допомогло нам придбати обладнання для електронного обліку. На жаль, не всюди є покриття, але вже з нового року вся Україна переходить на електронний облік ".

Кишеньковий персональний комп’ютер використовується не тільки для електронного обліку деревини, але він ще є мобільним телефоном, в ньому закладені функції роботи в мережі Інтернет, враховуючи ті дані, він більше підходить для спеціалізованих задач, зазначають фахівці.

Віталій Воронько - інженер з програмного забезпечення ДП"Новгород-Сіверське лісове господарство": "За допомогою цього пристрою проходить сканування штрих-коду, після чого інформація потрапляє в КПК з наступною передачею її на центральний сервер, де вона обробляється. В даний КПК закладена програма, яка дозволяє управляти обліком. На сьогоднішній день вона знаходиться в постійній розробці, вона досить проста, що досить спрощує навчання".

КПК досить простий і зручний, тому підприємство планує кількість таких пристроїв збільшити.

{youtube}YLF8n8jqGlw{/youtube}

f t g m

счетчики