Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулась 6 сесія 6 скликання міської ради

Автор Н.Скляренко

Сесія міської радиНизку життєвоважливих для міста питань розглянули на 6 сесії 6 скликання міської ради. Серед хороших новин – в місті знову має запрацювати м’ясокомбінат, а значить, з’являться нові робочі місця. Говорили депутати і про не дуже приємне – підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення.

Про виконання міського бюджету за 2010 рік звітувала головний бухгалтер міської ради Ніна Топчій. Також на сесії депутати затвердили зміни до міського бюджету на 2011 рік. Перед депутатами виступив голова ТОВ "Гранд - фішер", власник Новгород-Сіверського м'ясокомбінату Олег Бондар. Він запевнив, що в першу чергу, буде відкрите підприємство "Новгород-Сіверський м'ясокомбінат." Потім буде набиратися персонал на ремонтні та відновлюючі роботи. Після цього буде набиратися штатний персонал, а вже тоді підприємство запрацює наповну. Депутати ж в свою чергу висловили сподівання, що 200-300 робочих мість, які обіцяє Олег Миколайович, значно зменшать кількість безробітних у місті, до того ж, з м'ясокомбінату йтимуть надходження до міського бюджету. Бурхливе обговорення викликало у депутатів питання щодо збільшення тарифів на водопостачання та водовідведення. З одного боку голова ТОВ "Комунальник" Олександр Федько говорив про те, що нові тарифи на воду обґрунтовані та вже затверджені експертами по цінах. З іншого - депутати шукають компроміс: як вийти з цієї ситуації, аби тарифи не так боляче вдарили по кишені споживачів. Думок і висловлювань з цього приводу було багато, проте до спільного рішення так і не дійшли.

Сергій Пунтус - міський голова: "Ми створимо комісію з числа депутатів. Вона вивчить документи, поїде на об'єкти ТОВ "Комунальник". Ця комісія працює 10 днів".

Вирішили, що комісія працюватиме і робитиме свої висновки. Після чого, можливо, вдасться підвищувати тарифи поетапно, протягом трьох кварталів. Також на сесії було розглянуто ряд інших питань, що стосувалися надання дозволів на виготовлення документації на земельні ділянки.

f t g m

счетчики