Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Новгород-Сіверській гімназії №1 пройшла акція «Я люблю вишиванку»

Автор І.Радковець

Тиждень художньо-естетичного виховання - акція «Я люблю вишиванку», все це відбулось в Н.-Сіверській гімназії №1. Учні приносили різноманітні вишиті роботи, ділились розповідями своїх бабусь. Мета акції - виховання почуття патріотизму та любові до свого минулого.

В Н.-Сіверській гімназії №1 пройшов тиждень естетичного виховання, в рамках якого було проведено акцію «Я люблю вишиванку». Вчитель історії та правознавства гімназії №1 Галина Коропок говорить, що бажання проводити подібні акції виникло вже давно.

Галина Коропок - вчитель історії та правознавства Новгород-Сіверської гімназії №1: «Незважаючи на такі морози діти і вчителі відгукнулись, прийшли у вишиванках, і цим показали, що ми є справжні українці, що ми цінуємо традиції і примножуємо».

Всі класи з задоволенням погодились взяти участь у акції «Я люблю вишиванку». Принесли різнопланові вишиті роботи як старовинні, так і зроблені своїми руками.

Тиждень художньо-естетичного виховання виховує почуття патріотизму, любові до свого минулого. Вона ще раз підтверджує, що ми, українці, маємо своє глибоке коріння та традиції, які не можна забувати.

{youtube}rnGyGiAIOXY{/youtube}

f t g m

счетчики