Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Урочистості з нагоди Дня міліції

Автор А.Чернявська

Міліція у сучасній Україні - державний озброєний орган виконавчої влади, покликаний захищати життя, здоров'я, права і свободи громадян. Цього року, саме 20 грудня, люди у погонах відзначають 21-у річницю з дня створення української міліції. З нагоди свята в малому залі РБК відбулися урочистості.

Захист законності, прав і свобод громадян, безкомпромісна боротьба зі злочинністю – покликання співробітників міліції. Урочистості розпочались з державного гімну України. Перше слово взяв начальник Новгород-Сіверського райвідділу міліції УМВС України в Чернігівській області Ігор Паніотов

Ігор Паніотов – начальник Новгород-Сіверського РВ УМВС України в Чернігівській області: «В день професійного свята всім працівникам Сіверщини та ветеранам УМВС висловлюю глибоку вдячність за сумлінну працю і підтримку. Наполегливість і цілеспрямованість в боротьбі зі злочинністю та забезпечення правопорядку у тому, що криміногенна ситуація в нашому районі стабільна і контрольована. Це колективна заслуга усіх, без винятку, служб, підрозділів міліції, наших добровільних помічників, адже правопорядок – це цінність, яка вибудовується важкою працею всієї громади».

За сумлінне виконання службових обов’язків та з нагоди професійного свята кращі працівники були відзначені грошовими нагородами.

Людей у погонах в їх святковий день вітало і керівництво району та міста. За значний внесок у справу захисту правопорядку в Україні і в Новгород-Сіверському районі зокрема від РДА, районної ради та міської ради найкращим працівникам міліції були вручені Почесні грамоти і Подяки.

Багатьох нагороджених не було у святковому залі - вони на службі, така у них робота – відповідальна і важка. Вітали працівників міліції і ветерани міліцейської служби. Поздоровив всіх зі святом голова Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнської організації «Союз Чорнобиль України» Олександр Лисиця.

Урочистості завершилися - а далі повсякденна робота, без якої більшість працівників органів внутрішніх справ вже не уявляють свого життя.

{youtube}PFqOU7yGf9c{/youtube}

f t g m

счетчики