Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

14 грудня - День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Автор І.Радковець

14 грудня в День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС в районному будинку культури відбулись урочистості. До зали прийшли ліквідатори, представники районної та міської влади. Під час зустрічі говорили про те, що ми повинні розуміти, якою ціною довелось ліквідаторам боротися зі стихією. Зі словами вдячності до всіх присутніх звернувся перший заступник голови райдержадміністрації Іван Гавриленко.

Іван Гавриленко - перший заступник голови райдержадміністрації: «Прийміть від всіх новгород-сіверців вдячність за ваш подвиг, за вашу мужність і самовідданість, за ту велику турботу і ту роботу, яку ви сповна виконали для життя всього людства. Зичу вам міцного здоров’я, довгих років життя, родинного затишку і злагоди. Хай завжди у вашій оселі панує радість і благополуччя».

Від імені голови райдержадміністрації В'ячеслава Кауфмана ліквідаторам було вручено відзнаки. До ліквідаторів чорнобильського лиха звернулась і керівник апарату районної ради Тетяна Рева побажала їм міцного здоров'я та вручила відзнаки за розпорядженням голови районної ради.

Про мужність, героїзм чоловіків, пам’ять яких не згасне в історії, говорив міський голова Сергій Пунтус.

Сергій Пунтус – міський голова: «Хочу сказати всім  вам велике спасибі за те, що ви зробили в ці дні, коли над нашою державою скоїлось таке страшне лихо».

За мужню самовідданість у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції міський голова вручив відзнаки міської ради. Голова Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» Олександр Лисиця побажав ліквідаторам злагоди, благополуччя в сім’ях, та від імені президента Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України» вручив нагороди.

Олександр Лисиця - голова Новгород-Сіверської районної організації Всеукраїнської громадської організації інвалідів «Союз Чорнобиль України»: «Хочу побажати вам в цей день злагоди в ваших сім’ях, благополуччя. Щоб цей день ми пам’ятали завжди. Якщо ми не будемо пам’ятати про цей день, то ніхто про нього не згадає».

Продовжились урочистості концертом за участі працівників районного будинку культури.

По закінченню колона пройшла до пам’ятного знаку, де поклали квіти.

{youtube}fHQc4hg8blQ{/youtube}

f t g m

счетчики