Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Презентація книги

Автор І.Радковець

Презентація книги під назвою «Не лукавя перед собой», яку написав Микола Литвин відбулась в с. Мамекине. На зустріч з односельчанами він приїхав разом з дружиною Ольгою Кузьмівною та Миколою Засульським. Зустріч пройшла в теплій атмосфері, презентуючи свою книгу Микола Олексійович наголосив, що описав в ній все своє життя, ділився з односельчанами спогадами про своє дитинство і про те, як починалась його діяльність. Після душевної розмови автор подарував книжку жителям рідного села, які в свою чергу щиро йому дякували.

Віра Шевченко – керівник Мамекинської ЗОШ І-го ступеня: «Разрешите поблагодарить вас за то, что вы нашли время, приехали в своё родное село. Не забываете, то место, где вы родились, где прошло ваше детство и юность. Вот такими людьми гордится наша страна».

Після відвідин  маленької Батьківщини Микола Литвин приїхав до районного будинку культури, де і продовжив презентацію своєї книжки сіверянам. На зустріч з Литвином прийшли освітяни, працівники культури, представники громадської організації «Княжий град». Книга «Не лукавя перед собой»  друкувалась не один рік й зроблена за власні кошти автора, кількістю 500 примірників, 115 з них вже куплено Чернігівським земляцтвом. Микола Литвин поділився з нами і розповів, звідки виникло бажання до написання книжки.

Микола Литвин – заслужений працівник культури України: «Бажання написати цю книжку в мене виникло дуже давно. Над нею я працював кілька років, бо це не така легка справа. Я задавав собі, не раз питання, чи треба писати. Мені здається, що книжка вийшла. Кілька людей, які її вже прочитали, відгукуються  про неї добре».

Присутні з великим задоволенням слухали Миколу Литвина, дякували йому і дарували квіти, адже книжка припала до душі багатьом.

Микола Засульський – голова Новгород-Сіверського відділення Товариства «Чернігівське земляцтво» у Києві: «Це, по-перше, дуже щира книга, це фактично життєпис людини, яка прожила на цьому світі 80 років. Це велике життя. Чернігівське земляцтво на чолі з Віктором Вікторовичем Ткаченком закупило певний наклад цих книжок, майже на 5 тисяч гривень. Це суттєва допомога в виданні цієї книги».


{youtube}t2Qe8S8n0VQ{/youtube}

f t g m

счетчики