Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Жінка року – 2012

Автор А.Чернявська

В районному будинку культури вже традиційно відбувся заключний етап районного конкурсу "Жінка року - 2012". Це конкурс, що знов і знов показує нам, які унікальні, талановиті, чарівні жінки живуть на Новгород-Сіверській землі.

Усе на світі робиться заради жінки. Жодна справа, жодна подія не обходиться без жінки. Оригінальні, з яскравою індивідуальністю, мудрі, чуйні та благородні -  ось такі вони, жінки-2012. Всі вони різні за віком, фахом, вподобаннями, але їх об’єднує любов до рідної сіверської землі. Жінка несе добро, бо вона - це материнство, відданість, ніжність і любов. У цьому в черговий раз переконувались гості, що завітали на свято. За високий професіоналізм, сумлінну працю, моральну відповідальність перед суспільством лауреаткою конкурсу в номінації «І розум, і знання тобі, моя державо» стала Надія Гуща – Биринський сільський голова. Друга лауреатка в цій номінації, відома і знана на Новгород-Сіверщині, енергійна, ініціативна людина, непересічна особистість з активною життєвою позицією – депутат Новгород-Сіверської міської ради Олена Бурико. Дуже любить рідну землю і жінка, яка перемогла в номінації «Прославляю працю на землі» –  директор товариства «Ясне» села Лизунівка Олена Черняк. За словами лауреатки, кожну роботу слід виконувати так, щоб не соромно було дивитись людям в очі.

Діти - не тільки джерело радості, це щастя створене вашою працею, переконані лауреатки конкурсу в номінації «Берегині роду» Тетяна Селезень, багатодітна мати з с.Шептаки та Валентина Гаркава з с. Орлівка. Вони вважають, що сім’я - це опора в житті кожної людини, це місце, де сходяться всі життєві дороги.

У житті кожної людини є улюблена вчителька, та, котра долучила до книги, запалила іскорку знань. В номінації «Серце віддаю дітям» переможницею стала вчителька історії та правознавства Чайкинського навчально-виховного комплексу Катерина Нємцева, про яку можна з гордістю сказати «вчитель від бога». Своєю перемогою Катерина Миколаївна, перш за все, завдячує чоловікові та двом прекрасним донькам.

В номінації «Творці краси натхнення» лауреатками стали дві творчі жінки, які підживлюють і зміцнюють надію народу на краще майбутнє - піснями і танцями, це Лариса Коров’як, бібліотекар Кам’янсько - Слобідської сільської бібліотеки та Наталія Шульга, вчителька Блистівського навчально-виховного комплексу.

Кажуть, скільки у матері дітей, стільки у неї життів - вона проживає його заново в кожному синові чи доньці. Саме про таких жінок йде мова у номінації «Лебеді материнства», а саме про Ірину Алдошину – продавця Мамекинського магазину, та Наталію Левинець – бухгалтера Дігтярівського сільського споживчого товариства. Слова вдячності і привітань лунали на адресу жінок від голови РДА В’ячеслава Кауфмана. «Разрешите мне поздравить вас с юбилеем – 15 лет конкурсу  «Женщина года», пожелать вам безусловно здоров’я, удач, любви, семейного благополучия, любите и будьте любимыми».

Найкращі слова привітань звучали на адресу учасниць від представників районної та міської влади. Море квітів і подарунків – все це мудрим,добрим, досвідченим і чарівним учасницям конкурсу. Для них же і музичні вітання.

{youtube}UI6eLCmpBrY{/youtube}

f t g m

счетчики