Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 лютого 2011 року нові тарифи на електроенергію

Автор О.Лельотко

Зросли тарифи на електроенергіюЗ 1 лютого 2011 року діють нові тарифи на електроенергію для населення. Проте платитимуть за новими цінами не всі, а лише ті, хто споживає електроенергії більше 150 кіловатгодин за місяць. Пені за несвоєчасну сплату за використану електроенергію поки що не нараховують. Проте це питання часу.

З 1 лютого мешканцям району нараховуватимуть за використану електроенергію за новими тарифами. Але це стосується не всіх. Лише тих, хто за місяць споживає енергії більше 150 кВт/год. Якщо ж за місяць нагорить менше, то тариф залишається старий.

Володимир Шаповалов - заступник директора з енергозбуту: "Якщо споживання електроенергії більше 150 кВт/год, то по місту тариф 31,68 коп., а не 24,36. По селу до першого лютого був тариф незалежно від споживання 22,5, то відтепер буде 29,28".

Ці мешканці, які використовують більше 150 кВт/год за місяць, платитимуть за новими тарифами не за всі кіловати, а лише за різницю. Тобто, якщо об'єм споживання електроенергії 200 кВт/год, то за 150 заплатите за старим тарифом. а за інші 50 за новою ціною. "В березні мешканці району отримають квитанції,- говорить Володимир Шаповалов,- де буде чітко вказано, за що і скільки платити".

Володимир Шаповалов - заступник директора з енергозбуту: "Коли знімуть покази лічильника, принесуть потім квитанцію, де видно,  скільки і за що треба заплатити".

Що ж до пені за несвоєчасну оплату за використану електроенергію, то це питання часу.

Володимир Шаповалов - заступник директора з енергозбуту: "Пеню ніхто не відміняв. Вона становить 0,01%, тобто 1 коп. з однієї гривні. Але на сьогоднішній день ми не можемо застосовувати пеню, тому що немає відповідного механізму. Тобто це питання часу".

f t g m

счетчики