Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В міській бібліотеці розгорнулась виставка "Слово о полку Ігоревім" Віктора Королькова

Автор І. Радковець

В міській бібліотеці розгорнулась виставка "Слово о полку Ігоревім" Віктора Королькова. Ця виставка організована завдяки Юрію Сбітнєву, котрий купив цю виставку у вдови художника і дав можливість зробити її в нашому місті та завдяки організації «Княжий град». Виставка зібрала всіх, хто небайдужий до розвитку міста, до його минулого і майбутнього. Під час зустрічі говорили і про художника, який створив цю безмежну красу.

Олена Бурико – голова громадської організації «Княжий град»: «Віктор Анатолійович Корольков народився у 1958 році. Свої художні здібності він проявляв ще з дитинства, і взагалі він був дуже різносторонньою людиною».

Задача Королькова як художника - донести до глядачів чудо, вдалася. Його роботи виконані у традиціях реального модерна в стилі фентезі й пронизані любов'ю до рідного краю.

Юрій Сбітнєв – дослідник літературної пам’ятки «Слово о полку Ігоревім»: «Ця виставка була придбана для того, щоб подарувати Новгород-Сіверській громадській організації «Княжий град». Коли ми знайдемо достойне приміщення, ця виставка стане вашою власністю.»

Значний внесок у організацію виставки "Слово о полку Ігоревім" зробив Сергій Сергієнко.

Сергій Сергієнко – депутат обласної ради: «Дякую всім, хто взяв участь у підготовці виставки, тому що це люди небайдужі до майбутнього нашого міста. В першу чергу слова подяки Юрію Миколайовичу, тому що все це завдяки його старанням, його гарячому серцю, його добрим помислам, які він приніс в наш Новгород-Сіверський».

Побачити неймовірну красу прийшли представники міської влади та почесні гості.

Книжку "Богдан Ступка", автор якої Володимир Мельниченко, було подаровано громадській організації "Княжий град". Виставка ще раз підкреслила неоціненну історію Сіверщини, більше 2-х десятків картин припали до душі всім.

Хотілось би, щоб подібні виставки тільки збагачувались роботами майстрів, а їхня неоціненна любов до історії жила вічно.

{youtube}nBSjwP3Llyo{/youtube}

f t g m

счетчики