Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи готовий биринський міст до зими?

Автор І.Радковець

Сполучення мешканців сіл Бирине, Прокопівка, Підгірне з районним центром в осінньо-зимовий період забезпечене; биринський міст відновлено. Працівники філії «Н.-Сіверський райавтодор» роблять все необхідне, щоб ситуація, яка трапилась минулого року, не повторилася.

Минулої зими через інтенсивний рух криги опори мосту не витримали і його знесло течією. А от чи готовий міст до зимового періоду?

Минулої зими сталася подія, яку добре пам'ятають сіверяни: 809 мешканців сіл Бирине, Прокопівка та Підгірне залишились без прямого сполучення з райцентром. Причиною цього слугувало знесення мосту течією. Тоді всі служби працювали в посиленому режимі і ми бачимо - міст відновлено, проводяться всі необхідні заходи для того, щоб такого не трапилось цієї зими.

Павло Зайчик - майстер філії "Н.-Сіверський автодор": "До осінньо-зимового періоду проводилися такі роботи: заміна тросів, установка руслових якорів. В зв’язку з відсутністю фінансування не було проведено заміну берегових якорів".

Також було проведено роботи по заміні верхнього й нижнього настилу, встановлені перехідні плити. Тож матимемо надію, що завдяки інтенсивній роботі працівників райавтодору мешканці сіл не залишаться взимку без електрики, газу та медичної допомоги.

{youtube}EaRyh_LNh9I{/youtube}

f t g m

счетчики