Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З 1 січня 2013 року в Україні буде введено іменний продаж залізничних квитків

Автор Н.Скляренко

Міністерство інфраструктури України впроваджує іменні та електричні поїзні документи для користування залізничним транспортом. Під час купівлі квитка в касі паспорт пред'являти не обов'язково, достатньо лише того, що ви назвете прізвище та ім'я особи, яка здійснюватиме поїздку. А от вже при посадці у поїзд пасажир зобов'язаний пред'явити провідникові проїзний документ та паспорт чи інший документ, який посвідчує особу.

Варто зазначити, що у квитках на проїзд у регіональних поїздах та квитках на проїзд у поїздах приміського сполучення прізвище та ім'я особи не зазначатиметься. Запровадження електронних іменних проїзних документів, як повідомив раніше Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури Б.Колесніков, надасть можливість пасажиру через Інтернет, не звертаючись до квиткової каси, повністю оформити проїзний документ. А повернення до практики іменних квитків сприятиме викоріненню спекулянтів на залізниці. До речі, така практика вже давно впроваджена в країнах СНД.

{youtube}BgB_RGwnmRY{/youtube}

f t g m

счетчики