Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Немає свідоцтва - немає оплати за лікарняний

Автор Н.Скляренко

Соціальні карткиПродовжуємо тему змін в законодавстві щодо виплати лікарняних. Без свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування оплати за лікарняний годі й чекати. Такі свідоцтва видаються з 2002 року. У кого їх досі немає - слід звернутися до роботодавця або ж до управління Пенсійного фонду у Н.-Сіверському районі.

Ось таке свідоцтво про загальнообов'язкове державне соціальне страхування ви маєте зберігати у себе, саме воно дає вам право на отримання коштів за лікарняний.

Тетяна Кравченко - начальник Пенсійного фонду України в Н.-Сіверському районі: "Щоб отримати свідоцтво, необхідно працюючим звернутися до свого роботодавця і заповнити анкету, а іншим категоріям - до управління Пенсійного фонду. Свідоцтво зберігається у застрахованої особи".

Таке страхове свідоцтво видається Пенсійним фондом всім, хто підлягає будь-якому виду загальнообов'язкового державного соціального страхування. Ви маєте заповнити анкету і чекати 2-3 місяці. Згодом вам видадуть свідоцтво. Його ви зберігаєте у себе. Якщо ж трапилось так, що ви загубили цей документ,  звертайтесь із заявою до управління Пенсійного фонду у Новгород-Сіверському районі.

f t g m

счетчики