Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Реформування швидкої медичної допомоги

Автор О.Лельотко

З 1 січня 2013 року вступає в силу Закон України "Про реформування медичної галузі". В рамках якого, у відділенні швидкої невідкладної допомоги, яке належить до Н.-Сіверської ЦРЛ, також відбудуться деякі зміни. Але, за словами завідуючого відділенням, для населення  району майже нічого не зміниться.

Ігор Азаренко - завідуючий відділенням швидкої та невідкладної допомоги Н.-Сіверської ЦРЛ: "Відділення швидкої невідкладної допомоги при Н.-Сіверській ЦРЛ існувати не буде. Це безпосередньо  пов'язано з медичною реформою. Замість цього в Чернігові на базі Центру медицини та катастроф буде сформований центр екстреної медичної допомоги. І тому відділення швидкої медичної допомоги Н.-Сіверської ЦРЛ буде автоматично скорочене і переведене під юрисдикцію цього обласного центру. Для населення нічого не зміниться: швидка як працювала, так і буде працювати ."

Отже, реформа в основному полягає в тому, що змінюється підпорядкованість відділень. Тобто, якщо раніше відділення швидкої медичної допомоги підпорядковувалося головному лікарю центральної районної лікарні, то з 1 січня 2013 року, воно буде підпорядковуватися безпосередньо обласному головному лікарю екстреної медицини. Планується оновлення матеріально-технічної бази. Отже покращиться надання першої медичної допомоги населенню району.

{youtube}bhoP87iLfbc{/youtube}

f t g m

счетчики