Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

З Новгород-Сіверського району вивезли останню партію отрутохімікатів

Автор Н.Скляренко

Нарешті останні 11 т. отрутохімікатів було вивезено з нашого району. Небезпечна рідина зберігалась у великих металевих бочках поблизу сіл Березова Гать та Дробишеве.

 

Григорій Гуща - головний спеціаліст, держінспектор охорони навколишнього середовища Чернігівської області: "Приїхали спеціалізовані автівки, отрутохімікати були завантажені в спеціальні контейнери і вивезені. Фактично на території району всі хімічні склади з отрутохімікатами, які залишилися від колишнього СРСР, були зачищені. Цим самим екологічну програму на території району було повністю виконано".

Таким чином обласну програму вивезення і утилізації отрутохімікатів, усіх непридатних і заборонених хімічних засобів обробки рослин в нашому районі завершено. Загалом же з Новгород-Сіверщини було вивезено 30т. небезпечних пестицидів. Найбільша їх кількість зберігалась на територіях, підпорядкованих Команській та Дігтярівській сільрадам. Утилізовують отрутохімікати в Польщі, в м. Гданськ. Там на заводі при температурі +1000 градусів їх спалюють.

{youtube}qcUagxmQgKg{/youtube}

f t g m

счетчики