Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В с.Шептаки відкрили меморіальну дошку афганцю Віктору Нємцеву

Автор І.Радковець

В селі Шептаки відбувся реквієм присвячений відкриттю меморіальної дошки загиблому побратиму Віктору Нємцеву та землякам героям Радянського Союзу Тимошенко та Максиміхіну. На зустрічі були присутні представники спілок Афганістану з Погару, Семенівки, Борзни, Глухова, Шостки, Бобровиці та керівництво району. Відкрили ж дошку учасники Афганської війни, ветерани-афганці.

Іван Шульга – голова Новгород-Сіверської організації Української Спілки ветеранів Афганістану: «Виповнюється десята річниця створення нашого громадського союзу ветеранів Афганістану в Новгороді-Сіверському. В цей день ми теж відкриваємо дошку у вашому селі, вшануємо пам’ять і інших наших воїнів, які також загинули при виконанні свого військового обов’язку».

Відкрити дошку приїхав член президії  обласної спілки ветеранів Афганістану Володимир Бєляєв.

Володимир Бєляєв  - голова обласної спілки ветеранів Афганістану: «В нашій області на сьогодні більш ніж 3500 тис. хлопців, які пройшли дорогами Афганістану. Наша обласна організація нараховує 24 районні організації. В кожному районі відкриті пам’ятники. 23 пам’ятника хлопцям,  які не повернулися з війни».

Після виступу Володимир Бєляєв вручив медаль ветерана розвідки Сергію Косцюрі та медаль 80-ти річчя ВДВ Миколі Шило, після відкриття дошки відбулося її освячення, яке провів отець Петро.

Увічнити пам’ять загиблого Віктора Нємцева прийшли рідні брат та мати. Голова Районної ради Віктор Душин висловив сім’ї загиблого співчуття.

Віктор Душин – голова районної ради: «Це дуже символічно, що пам’ятні дошки знаходяться на братській могилі, і я хочу поклонитись всім тим землякам, які загинули в війні, нашим героям Тимошенко і Максиміхіну, нашому герою Віктору Нємцеву».

Педагоги разом з учнями підготували програму, діти співали пісні, читали вірші про Афганістан. Того ж дня ветерани - афганці відзначали десяту річницю з дня створення союзу ветеранів Афганістану в місті Новгород-Сіверський. На центральній площі відбувся концерт з піснями воєнної тематики, приїхала група «Восток» із Новомосковська. Під час концерту голова Погарської спілки ветеранів Афганістану Олександр Єськов та голова спілки ветеранів Афганістану у місті Новгород-Сіверському Іван Шульга нагородили один одного медалями. Того ж дня делегаціями був підписаний протокол «Боевое братство без границ». Після концерту делегація Спілок ветеранів Афганістану, як Української так і Російської разом з керівництвом району пройшли колоною до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям, що у міському парку. Поклали квіти, вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Село Шептаки стало заключним в етапі відкриття меморіальних дошок воїнам-афганцям, такі дошки вже зроблено в селі Лісконоги та Кам’янська слобода.

{youtube}Mc58w7QOLEU{/youtube}

f t g m

счетчики