Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Деякі адміністративні послуги у сфері земельних відносин стали безкоштовними

Автор В.Набока

Відтепер більшість адміністративних послуг у сфері земельних відносин стають безкоштовними. 11 жовтня цього року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України. Вона покликана врегульовувати питання щодо надання адміністративних послуг при введенні Державного реєстру земель та скасувати платність деяких з них. Олеся Єрмоленко – головний спеціаліст, юрист – консульт відділу Держкомзему в Новгород-Сіверському районі: «Згідно з зазначеною постановою, скасовуються деякі види платних адміністративних послуг, що надаються відділом Держкомзему в Новгород-Сіверському районі, а саме: видача витягу з земельної книги, державна реєстрація земельної ділянки, державна реєстрація державного акта на право власності на земельну ділянку, державного акта на право постійного користування земельною ділянкою, державна реєстрація права власності на земельну ділянку в разі набуття її підстави цивільно-правової угоди щодо відчуження земельної ділянки або свідоцтво про право на спадщину; державна реєстрація договору оренди, суборенди земельної ділянки або її частини та відповідних змін до нього; договору про розірвання договору оренди земельної ділянки; державна реєстрація обмежень у використанні земельної ділянки та перевірка файлу обміну даними про результати робіт із землеустрою у електронному вигляді обмінного файлу».

Реалізація положень цієї постанови відкриває широкі можливості малозабезпеченим верствам населення, в тому числі і жителям сільської місцевості, повною мірою реалізовувати права на землю.

f t g m

счетчики