Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Продовжено місячник з пропаганди безпечного використання газу в побуті

Автор В.Набока

Цього року місячник з пропаганди безпечного використання газу в побуті продовжено до 31 жовтня і майже всім споживачам видали абонентні книжки, для запису тих робіт які проводять працівники газової служби.

Багато людей зараз замінюють котли, проводять ремонтні роботи або найчастіше виявляють пошкодження – витік газу. Тому діти до 7 років та люди, які не вміють користування газом не допускаються до експлуатації приладів.

Галина Лопатинська – майстер аварійно-диспетчерської служби Н.-Сіверського району з газопостачання та газифікації: «Заявки надходять кожного дня в різній кількості, в залежності від того, як споживач перевіряє свої прилади. Якщо є план технічного обслуговування, то заявка усувається одразу нашими слюсарями».

Одним із етапів підготовки до опалювального сезону є місячник пропаганди безпечного використання газу в побуті, який проводиться Коропським управлінням газопостачання та газифікації з 15 вересня по 15 жовтня 2012 року. Мета цього заходу полягає в тому, щоб нагадати всім, хто користується газовими приладами, про основні заходи безпеки, навчити людей, як правильно користуватися газом.

Галина Лопатинська – майстер аварійно-диспетчерської служби Н.-Сіверського району з газопостачання та газифікації: «Інструктують наші слюсарі, коли проводять планово-технічне обстеження в споживачів на дому, розповідають як правильно користуватись газовим обладнанням, кого допускати, як звертатися, за яким телефоном телефонувати в разі витоку газу, якщо це виток газу оселі, де проводять ремонтні роботи, то 2-16-48, а якщо витік газу, то 104. При будь-яких заявках інструктують: при ремонтних роботах в оселі – слюсарі, при  витоку газу інструктують як слюсарі, так і майстри. Всі ці інструктажі записуються в абонентську книжку, яка повинна знаходитися в людей. В разі втрати абонентської книжки, вона повинна бути відновлена. Велике прохання  до абонентів: коли приходять наші слюсарі, то надавайте їм абонентську книгу для записів тих робіт, які вони проводять».

В місті Новгород-Сіверський термін дії пропаганди продовжений до 31 жовтня цього року. Тому люди, яким потрібна додаткова інформація чи допомога, можуть звернутися  до газової служби.

f t g m

счетчики