Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Лісконогівці вшанували пам’ять земляка

Автор О.Лельотко

«Пам’яті померлих в ім’я живих» - саме таку назву має меморіальна дошка, яку присвятили загиблому під час виконання військового обов’язку в Республіці Афганістан Леоніду Білозору. Її відкрили 15 жовтня в Лісконогах на базі навчального закладу. Цій надзвичайно важливій у житті селян події присвятили захід, на якому пригадали одну із страшних сторінок в історії нашої держави, вшанували пам’ять земляка, випускника Лісконогівської школи.

Іван Шульга – голова Н.-Сіверської організації Української Спілки ветеранів Афганістану:

«Сьогодні 30 років як на Афганській війні загинув ваш син, брат, з яким нам доводилось виконувати свій військовий обов’язок. 30 років як пішов він з життя, але в наших серцях він і всі інші, які полягли на полі бою в Афганістані, залишилися завжди живими».

Не забувати тих, хто не повернувся  з поля бою - обов’язок кожного з нас. Увіковічнювати їх пам’ять - справа свята, зазначила присутня на заході начальник відділу освіти Н.-Сіверської РДА Ірина Зюзько. Селяни шанують пам’ять  свого односельця. В Лісконогах є вулиця, яку назвали на честь Леоніда Білозора.

Олександр Балабко – голова Лісконогівської сільради: «У Леоніда була особлива служба: він служив далеко від своєї Батьківщини і виконував інтернаціональний обов’язок. І так склалася доля, що його вразила бандитська куля, і не стало нашого односельця, товариша, друга. Як там не було, у нас є вулиця імені Леоніда Білозора, зараз ми його увіковічнюємо меморіальною дошкою на школі, де він вчився».

Під час заходу багато згадували як про Леоніда Білозора, так і про інших молодих людей, які були на чужині, розповідали вірші та співали пісні про Афганістан. На пам'ять про загиблих воїнів запалили свічки.

{youtube}ALQKglpOOpE{/youtube}

f t g m

счетчики