Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В Н.-Сіверській ЦРЛ встановили сучасне обладнання для лікування зору

Автор Н.Скляренко

На базі Н.-Сіверської ЦРК надають високотехнічну медичну допомогу тим, у кого проблеми з зором. Обласні офтальмологи вже оглянули і надали допомогу першим шести пацієнтам.

Відтепер мешканцям  Н-Сіверського району не треба їздити майже за 200 кілометрів до обласного центру, аби зробити операцію на очах чи просто провести діагностику зору. Високоякісна апаратура встановлена в нашій ЦРЛ.

Василь Шевчик - лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Чернігівської обласної лікарні:

«Ця ідея виникла з місця, вона підтримана місцевою владою. Апаратура, яка зараз стоїть на базі відділення – це найбільш сучасна європейська апаратура, яка є тільки в декількох центрах України. Найбільш сучасний операційний мікроскоп, хороший апарат для лікування катаракт, глаукоми, для лікування різноманітних дистрофічних захворювань ока, що дозволить всебічно допомагати хворим. Сам районний офтальмолог Михайло Іванович зможе користуватися нею для лікування  жителів району».

Галина Францівна Сова – мешканка м. Н.-Сіверський: «Ми раді, що у нашому місті почали робити операції. Прооперували, будемо сподіватися, що буде все гаразд. Медицина працювала чітко і злагоджено».

Офтальмологи зазначають, що рівень захворюваності на глаукому і катаракту дуже високий, як в Чернігівській області, так і в нашому районі. Тому виявлення цих хвороб на ранніх стадіях допоможе уникнути значних проблем зі здоров’ям.

Василь Шевчик - лікар-офтальмолог відділення мікрохірургії ока Чернігівської обласної лікарні: «Треба звернутися до районного офтальмолога Михайла Івановича. Він обстежить за допомогою якісної діагностичної апаратури. Він зможе обстежити і підібрати певний контингент, який підлягає хірургічному лікуванню. Потім, коли я приїду, ми з Михайлом Івановичем ще раз обстежуємо цих хворих і остаточно вирішуємо: кому підходить даний вид операційного втручання, і який вид підходить найкраще».

Тож медична реформа впевнено впроваджується не лише в обласних центрах країни, а і у віддалених районах, аби люди отримували високотехнологічну медичну допомогу на місцях, в своїх госпітальних округах.

{youtube}jjjWemAxmFw{/youtube}

f t g m

счетчики