Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Н.-Сіверська гімназія №1 відсвяткувала свій 100-літній ювілей

Автор А.Чернявська

Н.-Сіверська гімназія №1 відсвяткувала свій 100-літній ювілей. З нагоди такого великого свята до гімназії завітало керівництво з області, району, вчителі, учні, батьки та гості.

З нагоди події, яка відбулася восени 1912 року, тоді двері школи №1 відкрились вперше для вчителів та учнів. Зі словами привітань до всіх присутніх звернулась директор гімназії №1 Віра Мокрякова. З найкращими словами привітань до всіх присутніх звернувся заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. Ювілярів вітали цього дня голова РДА В'ячеслав Кауфман, голова райради Віктор Душин та міський голова Сергія Пунтус. За словами Сергія Сергієнка, ювілей рідної гімназії - це дійсно особливе свято.

З нагоди 100-літнього ювілею, а також за багаторічну сумлінну працю та успіхи у справах навчання та виховання підростаючого покоління, грамотами Чернігівської облради, Новгород-Сіверської РДА та районної ради були нагороджені кращі працівники гімназії, їм оголосили подяки. Вчителі та учні підготували для шанованих гостей святковий концерт, а ювілей наповнив колектив наснагою на подальшу самовіддану працю. Тож нехай віра у власні сили та міцне здоров'я стануть запорукою для здійснення всіх задумів та сподівань учнівського, педагогічного та батьківського колективів.

{youtube}tYzHeL8kSUs{/youtube}

f t g m

счетчики