Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Новгород–сіверці поповнюють лави Збройних Сил України

Автор І.Радковець

Згідно напрацювань Президента України Віктора Януковича, Кабінету міністрів, Міністерства оборони проводиться комплекс заходів з впровадження в дію переходу збройних сил України, формування частин на контрактну основу, такий перехід має завершитись до 2017 року. У Н.-Сіверсько-Семенівському об’єднаному військовому комісаріаті відбулась перша відправка призовників.

Воєнні квитки отримали шість призовників. Все відбувалося дійсно як в армії. Хлопців вишикували, викликаючи кожного по черзі віддавали воєнні квитки, з якими вони поїдуть до Чернігова, а вже там на них чекають представники військових частин, формують команди і відправляють. У дворі воєнного комісаріату було доволі людно, зібрались і друзі, і рідні, хто зі сльозами на очах, хто з усмішкою. Говорили напутні слова.

Згідно напрацювань Президента України, Кабінету міністрів, Міністерства оборони відбувається реформування військових частин, перехід на контрактну основу. За словами, військового комісара Олега Отрощенка відсоток призову не знизився.

Етап відправки майбутніх солдат триватиме півтора місяці. За цей період лави Збройних Сил України поповнять 30 призовників. Тож нехай вони з гідністю віддають честь Батьківщині й повернуться додому справжніми чоловіками.

{youtube}OVxzE-7fbqY{/youtube}

f t g m

счетчики