Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

8 жовтня — День юриста

Автор А.Чернявська

8 жовтня своє професійне свято відзначають служителі закону – юристи. Це свято, яке об’єднує юристів різних сфер діяльності, що стоять на захисті прав і свобод українців. Професія юриста дуже важлива, адже саме зараз, коли відбувається процес розвитку правової держави в Україні, саме на правознавче співтовариство покладаються надії і завдання на затвердження принципу верховенства права.  З нагоди свята в  приміщенні Новгород-Сіверського районного суду відбулися урочистості.

Прийшли привітати з нагоди професійного  свята керівництво району. Зі словами привітань до всіх юристів звернулися голова Новгород-Сіверської райдержадміністрації В’ячеслав Кауфман, голова районної ради Віктор Душин та міський голова Сергій Пунтус.

Кращих представників юридичної галузі нагородили грамотами і подяками РДА, районної та міської рад. Як ,зазначила, голова районного суду Олена Кочура, девіз юристів «знати право, служити праву, захищати право» супроводжує їх не лише на роботі, а й протягом всього життя.

На урочистостях неодноразово наголошувалося , що юристи дбають про забезпечення усіх чинних законів, сприяють розвитку системи надання правової допомоги задля реалізації прав та свобод громадян.

f t g m

счетчики