Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

"Сіверський ринг - 2012"

Автор О.Лельотко

Наприкінці  вересня Н.-Сіверський радо зустрічав 140 боксерів з 3-х областей України. Протягом двох днів спортсмени змагалися у різних вагових категоріях. Майже всі н.-сіверські боксери, вихованці Віктора Балабка, які брали участь у поєдинках, вийшли з них переможцями.

 

28 та 29 вересня в нашому місті проходила відкрита спартакіада Чернігівської області з боксу серед дітей та підлітків "Юний спартаківець - 2012" та відкритий турнір з боксу серед юніорів та молоді "Сіверський ринг - 2012". Змагання присвятили року спорту та здоровому способу життя. 140 спортсменів з трьох областей України зібралися в спортивному залі Н.-Сіверської гімназії №1, аби позмагатися за звання найкращого у своїх вагових категоріях. Відкриваючи урочистості, з привітальними словами до спортсменів, їх тренерів та глядачів звернувся заступник голови Н.-Сіверської РДА з гуманітарних питань Павло Плотніков.

Павло Плотніков - заступник голови Н.-Сіверської РДА з гуманітарних питань: "Дорогі спортсмени, гості, я з великим задоволенням відкриваю другі, маю надію, що вони вже стали традиційними, змагання "Сіверський ринг - 2012". З радістю відмічаю, що в цьому році до нас приїхали гості з різних областей, діти різних вікових категорій. Я хочу побажати всім вам перемоги, спортивного росту і досягнень, чесної боротьби та гарного настрою".

Радо вітали спортсменів в стінах свого навчального закладу директор Н.-Сіверської гімназії №1 Віра Мокрякова.

Віра Мокрякова - директор Н.-Сіверської гімназії №1: "Ми завжди раді вітати вас в стінах нашої гімназії. Кожен з вас пройшов довгий шлях, перш ніж приїхав сюди на змагання, в кожного з вас є талант. Я бажаю вам успіхів, удачі і нехай здійсняться ваші мрії".

Дякували за гарну організацію чудового спортивного свята - гості н.-сіверського рингу.

Юрій Фатєєв - перший віце-президент Федерації боксу Сумської області: "По-перше хочу подякувати організаторам цього турніру. Вже другій рік поспіль вони, не жаліючи сил та коштів, потроху підростаючи, йдуть вперед - це гідно поваги і поклоніння. В наш час це дуже непросто".

Після урочистого відкриття змагань розпочалися поєдинки. Протягом двох днів спортсмени змагалися у близько тринадцяти вагових категоріях. Н.-Сіверські боксери, вихованці Віктора Балабка, на своєму ринзі показали високі результати. Майже всі наші спортсмени, які брали участь у змаганнях, перемогли своїх суперників.

{youtube}Gdq72yc6NOY{/youtube}

f t g m

счетчики