Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Чи буде зелений туризм на Новгород-Сіверщині?

Автор Н.Скляренко

Всесвітній день туризму всі любителі подорожей відзначають саме сьогодні вже 30 років поспіль. Зазвичай у ці дні влаштовують злети туристів, різні заходи, фестивалі. В нашому місті пройшов семінар на тему: "Організація власної справи у сфері зеленого та сільського туризму" за участю представників державної організації регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області.

На семінар, на якому обговорювали проблеми розвитку зеленого та сільського туризму на Новгород-Сіверщині, запросили завідуючих клубів, сільських голів, підприємців району. Проблема розвитку зеленого туризму є нагальною та злободенною, її слід вирішувати якнайшвидше, зазначив І заступник голови РДА І.Гавриленко.

Іван Гавриленко - перший заступник голови РДА: "Сільський туризм в нашому районі знаходиться на низькому рівні. Добре, що до нас приїхали фахівці, які розкажуть на прикладах як розвивати сільський туризм. У нас є і природні дані, і славетна історія."

Ви просто звикли до тієї краси, що вас оточує. Слід замислитись над тим, гарні краєвиди та історичні пам'ятки Сіверщини надзвичайно цікаві для туристів, зауважив генеральний директор державної організації регіонального фонду підтримки підприємства в Чернігівській області Андрій Лісовий, звертаючись до учасників семінару.

Андрій Лісовий - генеральний директор організації регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області: "Головна задача фонду - підтримувати розвиток малого бізнесу, і не на словах, а на ділі підтримувати його. Сьогодні складається нова програма на 2013-2014 роки, і буде доречно, якщо з боку підприємців будуть надані пропозиції щодо цієї програми."

Семінар пройшов у формі діалогу. Андрій Миколайович наводив конкретні приклади щодо розвитку зеленого туризму на Чернігівщині, змістовно відповів на запитання присутніх. Окрім слів та моральної підтримки, фонд надає і матеріальну допомогу тим, хто вирішив займатися зеленим туризмом.

Андрій Лісовий - генеральний директор організації регіонального фонду підтримки підприємництва по Чернігівській області: "На сьогоднішній день умови видачі фінансової допомоги суб'єктам підприємницької діяльності такі - надається  максимум 500 тис.грн. Максимальна ставка - 16% річних. Але при цьому ми вимагаємо, щоб було створено  1-2 робочих місця і виплата податків."

Своїм досвідом щодо розвитку туристичної галузі на Н.-Сіверщині ділився приватний підприємець Володимир Голован. Обговорили також умови співпраці між сільською владою та підприємцями. Всі учасники семінару відзначили важливість таких зустрічей і наголошували на необхідності їх проведення в майбутньому.

{youtube}aBc_WSC60Zs{/youtube}

f t g m

счетчики