Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Відбулась cесія районної ради

Автор І.Радковець

Відбулась сесія районної ради шостого скликання. В малому залі будинку культури зібралось 33 депутати районної ради, керівники підприємств, установ та організацій.  Під час засідання розглянули 14 питань. Першою, за порядком денним, доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Лідія Костяна. Вона прозвітувала про виконання районного бюджету за півріччя 2012 року.

Лідія Костяна - заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації : "Доходи районного бюджету за І півріччя 2012 року склали 42,1 мільйона гривень, що складає 99.8 % до бюджетних призначень звітного періоду. З них 40,9 мільйона гривень - це доходи загального фонду, і 1,2 мільйона гривень - це доходи спеціального фонду. До доходів загального фонду звітного періоду надійшло дотацій вирівнювання з державного бюджету - 20,1 мільйона гривень, субвенцій з державних і міських бюджетів - 15,9 мільйона гривень,  власних доходів - 4 мільйона 818,2 тис. гривень, що склало 102,8% до планових призначень у відповідний період. В порівнянні з відповідним періодом минулого року, власних доходів надійшло на 446,7 тис. гривень більше."

Районний лікар фтизіатр Раїса Дмитрієва наголошувала на важливості боротьби з туберкульозом, що є одним з пріоритетних напрямів роботи систем охорони здоров'я. Незважаючи на зниження його показників, захворюваність від цієї недуги все ще залишається на епідемічному рівні, а зумовлено це соціально-економічними та медичними факторами. Начальник районного відділу освіти Ірина Зюзько доповідала про рішення районної ради щодо реорганізації Биринського, Вороб’ївського освітніх закладів у навчально-виховні комплекси.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти РДА: "Проаналізувавши демографічну ситуацію по нашому району і звернувшись з клопотанням до Вороб'вської та Биринської сільських громад, ми отримали згоду на реорганізацію Вороб'вської та Биринської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів у навчально-виховні комплекси."

Також Ірина Петрівна зазначила, що прийнято у спільну власність територіальних громад сіл, міста, району, окремого індивідуально-визначеного майна. Йшла мова про хід виконання районної програми "Репродуктивне здоров'я населення", "Оздоровлення та відпочинку дітей".

Алла Сич - заст. головного лікаря Н.-Сіверської ЦРЛ з дитинства та пологової допомоги: "Якщо ми зможемо якимось чином, ми ще не затверджували бюджет на 2013, вирішити питання програми «Шкільне молоко» початкових класів шкіл. Ми зробимо тільки велике благо для здоров'я дітей, які зараз вживають соки, напої, газовані напої, які дуже шкідливі для здоров'я дітей."

Окрім цього, обговорювали питання щодо списання основних засобів відділу культури і туризму РДА та питання про визначення факту існування та участі у спільних діях молодіжної підпільної групи на території Чайкинської сільської ради Н.-Сіверського району.

f t g m

счетчики