Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В с. Гірки Н.-Сіверського району згорів будинок культури

Автор Н.Приходько

Мешканці с. Гірки Н.-Сіверського району залишились без будинку культури. Сьогодні вночі пожежею було знищено майже всю будівлю. Причини загоряння наразі встановлюються.

Біля другої години ночі в с. Гірки Н.-Сіверського району загорівся клуб. В будівлі закінчували роботи по підготовці до опалювального сезону. Та робота виявилася марною. Вогнем було знищено майже всю будівлю. Мешканка села Олександра Митрофанівна Іваненко першою побачила, що горить клуб.

Ганна Дмитренко переживає, що залишилась без місця роботи.

Ганна Дмитренко – директор будинку культури с. Гірки: «О 2:30 мені подзвонила сусідка, що живе поблизу клуба. В мене була істерика, але зібравшись з силами, подзвонила в пожежну частину. Через 40 хвилин прибули пожежні машини з Новгорода-Сіверського, з Шостки та Студінки, але врятувати клуб уже було неможливо».

За попередніми підрахунками збитки склали близько 60 тис. гривень. Вдалося врятувати телевізор, музичний центр та половину книжок з бібліотеки, що знаходилась в приміщенні клубу. Версій щодо причини загорання у селян декілька, яка справжня - встановлюють спеціалісти.

{youtube}NN-i1umZi00{/youtube}

f t g m

счетчики