Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Інвалідів району адресно забезпечують візками

Автор Н.Скляренко

Віце-прем’єр-міністр України – міністр соціальної політики Сергій Тігіпко закликав усі місцеві держадміністрації вжити заходів для того, щоб всі інваліди були забезпечені візками та протезами за індивідуальною заявкою. Адресна допомога інвалідам – одне з пріоритетних завдань соціальних ініціатив Президента В.Ф. Януковича. Перші кроки в цьому напрямку вже зроблено і в нашому районі.

Перші засоби реабілітації надійшли в управління праці та соціального захисту населення Н.-Сіверської РДА. Це два інвалідних візка та санвузол для дитини-інваліда.

Валентина Пархоменко – начальник відділу у справах обслуговування інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів Новгород-Сіверської РДА: «До управління надійшло два візка та санвузол: візок для інваліда загального захворювання, санвузол для дитини-інваліда та візок для дитини-інваліда».

Замовляють засоби реабілітації лише вітчизняним виробникам на Київські та Кіровоградські заводи. Ще 11 людей з обмеженими фізичними можливостями потребують інвалідних візків та палиць. Наразі очікують на доставку.

Валентина Пархоменко – начальник відділу у справах обслуговування інвалідів та побутового обслуговування пенсіонерів Новгород-Сіверської РДА: «Якщо раніше інваліди забезпечувалися технічними та іншими засобами реабілітації, які надходили до управління соціального захисту населення, то на даний час інвалідам надано право обирати модель виробу та підприємство-виробника».

Передбачається, що до кінця 2012 року всі інваліди, що мешкають у Новгород-Сіверському районі будуть 100% забезпечені візками, а це сприятиме повноцінному життю людей з обмеженими фізичними можливостями.

{youtube}c6pZ_IdAnJc{/youtube}

f t g m

счетчики