Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Святкування Дня міста

Минулими вихідними відзначили знаменну для сіверян дату – визволення Новгород-Сіверщини від німецько-фашистських загарбників. Саме цими днями 69 років тому точилися кроваві бої за наш рідний край. Тому і започаткована традиція святкувати  День нашого древнього міста Н.-Сіверський саме у вересні.

Близько 10 ранку біля Обеліска слави було людно. У  знаменний для міста день мешканці та гості Н.-Сіверського зібралися, аби не тільки відзначити свято, а й вшанувати пам'ять тих, хто віддав своє життя за мирне сьогодення Сіверщини. У знак вдячності за величний подвиг воїнів схилили голови та поклали квіти. Далі  святкова колона урочистою ходою рушила до Спасо-Преображенського монастиря. Осінні квіти поклали на Алеї героїв та біля пам'ятника "Жертвам фашизму". По загиблим в роки Великої Вітчизняної війни відслужили панахиду. Урочисту частину свята відкрив голова РДА В'ячеслав Кауфман, своїх земляків вітали народний депутат України, представник Президента України  у Верховній Раді Юрій Мірошниченко, заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук, міський голова Сергій Пунтус, представники делегацій міст Чехов, Погар, Шостка. Вихованці РБШ та працівники РБК порадували всіх гарним концертом.   Тим часом  у міському парку розгорнулася традиційна виставка майстрів декоративно-прикладного мистецтва. А школярі представили свої вироби з дерева, осінні композиції. Як виявилось, захоплень у місцевих жителів безліч, тож гостям було чим помилуватися. До райцентру на свято з'їхалися і представники сіл Новгород-Сіверщини. Кожна сільська рада намагалась показати якнайкраще уміння та таланти своїх односельців. Городина, урожай якої цьогоріч непоганий, смачні страви на будь-який смак, вишиванки, поробки та ще багато всього, що впадало в око і дарувало настрій. Найоригінальнішою на святі була Мамекинська сільська рада. Свою виставку мамекинці оформили у морському стилі, а качок вбрали по-святковому. Словом, хотіли вразити і таки вразили. Завершилось святкування ввечері  дискотекою та гарним салютом.

{youtube}1dv9SDpXudQ{/youtube}

{youtube}aIfnBK1BaYM{/youtube}

{youtube}uBHnV80Jm9Q{/youtube}

{youtube}0fXXZA4c7DI{/youtube}

{youtube}0FH0490ZsUE{/youtube}

f t g m

счетчики