Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Фармацевти на захисті здоров’я

Автор А.Чернявська

 

Вже в цю неділю відзначаємо професійне свято працівників фармацевтичної галузі. Роль провізора та фармацевта важко переоцінити, адже їх здоров'я - це віддане служіння вічним ідеалам добра та людяності, турбота про здоров'я.

 

 

Вже 9 рік поспіль в Н.-Сіверському у складі райспоживспілки працює аптека 36.6. Завжди приємні і чемні фармацевти і провізори, якісно обслуговують покупців. Акіф  Юсубов вважає, що в аптеці мають працювати люди, які досконало знають свою справу і люблять допомагати людям.

Акіф Юсубов - завідувач Н.-Сіверської аптеки №36.6: "Це наше  свято, скажемо так, і я б хотів всіх фармацевтичних працівників нашого міста привітати з професійним святом, побажати здоров'я і міцних нервів в наш складний час, сімейного благополуччя".

Провізор повинен використовувати в своїй роботі всі кращі вікові досягнення. І, перш за все, він має виявляти милосердя, адже турбота про людей - головне у професії фармацевта. Дружина Акіфа Васифовича Лариса Віталіївна, яка нині працює в аптеці "Ларафарм" жодного разу не пошкодувала, що присвятила себе медицині.

Лариса Юсубова - провізор: "Чесно кажучи - ні. В душі мені професія подобається. На той момент моя сестра була лікарем, вона закінчила вуз і працювала. Можливо, це вплинуло. Крім сестри медиків в сім'ї не було".

Завдання провізора - заспокоїти, проконсультувати, допомогти. Професія медика завжди була, є і буде шанованою. Люди з вдячністю ставляться до тих, хто служить найблагороднішій справі - охороні здоров'я".

"Я соціальний працівник, тому й закуповуємо бабусям цілі «аптеки». Дуже добре обслуговування, вони розкажуть, як що треба застосовувати".

"Дякуємо велике, що уважно ставляться до нас - покупців, хворих".

Роль професії фармацевта у сьогоднішньому світі неможливо перецінити. Адже здоров'я кожної людини на планеті залежить від того чи отримає вона у потрібний момент необхідне лікування.

{youtube}U3HL9yDTfW8{/youtube}

f t g m

счетчики