Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

День працівника лісу

Автор В.Набока

 

Ліс потребує все більшої уваги до себе і йому на допомогу приходять люди, які несуть найблагороднішу місію на планеті - збереження і примноження зелених багатств екосистеми. За великим рахунком, вони дбають про нас і наших нащадків - це працівники лісової галузі, які також святкуватимуть у неділю професійне свято.

 

Сьогодні лісова галузь Сіверщини модернізується і розвивається, але найголовніший людський фактор – спеціалісти, які невтомною копіткою працею примножують лісові багатства. З нагоди Дня працівника лісу ми завітали до державного підприємства "Н.-Сіверськрайагролісгосп" та запитали як налагоджена їх робота.

Петро Чепурний - інженер лісового господарства ДП "Н.-Сіверськрайагролісгосп": "В цьому році посадили 76 га лісових культур. Закладено 0.3 га питомника, проведено догляд на площі 118 га. Зараз працюють бригади і заготовляють лісопродукцію. Надаємо послуги тим людям, які займаються будівництвом, надаємо дрова для населення".

За словами Петра Чепурного, в цьому році вирубали 85 га лісу, вік якого становить від 41 до 45 років. З них 60 га повалив буревій та 25 га - суцільні рубки. Майже вся деревина експортується.

Петро Чепурний - інженер лісового господарства ДП "Н.-Сіверськрайагролісгосп": " Деревина йде на експорт. Відправляли до Турції, але в невеликій кількості".

В лісгоспі 137 працівників. З них 29 чоловік працює на нижньому складі. Колектив хоч і невеликий, проте кожен знає свою справу. Роботою всі задоволені і вважають її найкращою, бо вона їм до душі.

Юрій Дикий - працівник ДП "Н.-Сіверськрайагролісгосп": "Робота подобається, звик до колективу. Працюю на пилорамі, можу грузити вагони. Повністю задоволений і колективом, і зарплатою".

Юрій Ядута - працівник ДП "Н.-Сіверськрайагролісгосп": "Я поважаю і люблю свою роботу. Йду на неї як на свято".

З професійним святом своїх колег та підлеглих щиро привітав Петро Чепурний.

Петро Чепурний - інженер лісового господарства ДП "Н.-Сіверськрайагролісгосп": "Хочу поздоровити всіх працівників лісового господарства, ветеранів, побажати їм міцного здоров'я, успіхів у роботі, сімейного благополуччя".


{youtube}0x7e7lwL9J4{/youtube}

f t g m

счетчики