Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Призначено нового начальника Н.-Сіверського РВ УМВС

Автор А.Чернявська

Сьогодні в малому залі районного будинку культури відбулася розширена нарада, на якій особовому складу Н.-Сіверського РВ УМВС представили новопризначеного начальника.

Сьогодні перед органами внутрішніх справ стоїть надзвичайно серйозне завдання - забезпечити належним чином правопорядок в місті та районі. Саме такі надії покладають на нового очільника райвідділу міліції, якого сьогодні перед особовим складом представив генерал-майор міліції Олександр Михайлик.

Олександр Михайлик - начальник УМВС України в Чернігівській обл., генерал-майор міліції: "Наказом Міністра внутрішніх справ України від 07.09.2012 №745 по особовому складу начальником Новогород-Сіверського районного відділу УМВС України в Чернігівській області призначено підполковника міліції Панютова Ігоря Леонідовича".

Під час наради Олександр Михайлик зазначив, що новопризначений начальник Ігор Панютов досвідчений професіонал, який знає, що робити і як робити. На нараді були присутні представники районної та міської влади, які і привітали Ігоря Панютова з початком трудової кар'єри на Сіверській землі.

В'ячеслав Кауфман - голова райдержадміністрації: "Бажаю, щоб цей колектив завжди був з нами, завжди працював під вашим початком на благо Новгород-Сіверського району, вітаємо. Що буде залежати від Новогород-Сіверської адміністрації, ради, міста, будемо вам допомагати".

Щирі слова привітань пролунали від голови райради В.Душина та від міського голови Сергія Пунтуса. Успіхів в нелегкій справі бажав прокурор Н.-Сіверського району Іван Клюй.

Іван Клюй - прокурор Н-Сіверського району: "Ваша справа дійсно важка, але впевнений, що ви з нею впораєтесь. Ми виконуємо спільне завдання, також впевнений, що спільними зусиллями забезпечимо як законність, так і правопорядок нашого району".

Які ж надії і сподівання покладають на новопризначену людину?

Олександр Михайлик - начальник УМВС України в Чернігівській обл., генерал-майор міліції: "Я ставлю завдання новому начальнику міліції - навести порядок в районі, тому що є дуже багато зауважень до роботи міліції. Друге питання - це робота дільничних інспекторів та і всіх інших служб. Ставиться завдання, щоб дільничний частіше бував на своїй дільниці, щоб він спілкувався з людьми, знав їх проблеми і своєчасно розглядав скарги від громадян".

Найголовніше питання, яке зараз постає - чи будуть зміни  на краще?.

Олена Качура - голова Н.-Сіверського районного суду: "Я бажаю, щоб з його приходом авторитет міліції в місті зріс, знизився рівень злочинності і, звичайно, щоб люди стали довіряти міліції і не сприймали її тільки як караючий орган. Щоб все  йшло в ногу з європейським правом та конвенціями".

Будемо мати надію, що з призначенням нового начальника, будуть зміни, і найголовніше завдання міліції буде зводитись до одного - допомагати людям, і захищати їхні права.

{youtube}ZZzAN8YpUKw{/youtube}

f t g m

счетчики