Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Своє професійне свято відзначають фармацевти

Автор О.Лельотко

 

Населення України забезпечене широким асортиментом лікарських засобів як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Про сотні видів різних медичних препаратів може розповісти Ольга Гащенко, адже працює в фармацевтичній галузі більше двадцяти років. "Охорона життя і здоров'я людини - головне завдання фармацевта", - зазначає вона. Щороку, у третю суботу вересня, всі працівники фармацевтичної галузі відзначають професійне свято.

 

Ми не завжди звертаємось до лікаря, коли занедужали. В першу чергу намагаємося подолати хворобу самі. Якщо вдома потрібних ліків не знаходимо, прямуємо до аптеки. Отримання якісних та ефективних лікарських препаратів - важлива складова лікувального процесу. Порадити той чи інший препарат, розповісти про дозування, побічні дії та протипоказання вважають за свій обов'язок працівники фармацевтичної галузі. Адже хто як не вони про ліки знають усе. Фармацевти також слідкують за тим, щоб ліки були не прострочені, періодично змінюють частину асортименту.

Ольга Гащенко - завідуюча аптекою №3 ПП"Анонс": "В осінньо-зимовий період ми вже готуємося до таких захворювань як ГРВІ, вірусні захворювання, і тому асортимент дещо змінюється, з’являються препарати протигрипозні, противірусні. Є такі препарати, які відпускаються лише за рецептом лікаря або в певній кількості. Ми дотримуємося всіх цих норм. Також для деяких верств населення у нас діє 10% знижка".

Ольга Гащенко в фармацевтичній галузі працює 22 роки. Останні 5 - в аптеці №3. Зазначає, що охорона життя і здоров'я людини - головне завдання кожного фармацевта.

Ольга Гащенко - завідуюча аптекою №3 ПП"Анонс": "В фармації я працюю вже 22 роки. Робота мені подобається. Риси характеру, які необхідні в цій галузі - це небайдужість до людей, мудрість, доброта, відповідальність та професіоналізм. В нашому колективі працює 4 чоловіки: 2 фармацевта, 1 провізор та 1 санітарка ".

Колектив, хоч і невеликий, проте кожен знає свою справу і розуміє всю відповідальність покладену на них. У третю суботу вересня працівники фармацевтичної галузі відзначають професійне свято.

Ольга Гащенко - завідуюча аптекою №3 ПП"Анонс": "Колектив у нас гарний, згуртований, відповідально ставиться до своїх обов’язків, завжди дадуть гарну пораду і приймуть правильне рішення. Хочу поздоровити своїх колег зі святом, побажати їм успіхів в роботі, адже наша основна задача - це берегти та піклуватися про здоров'я людей. І нехай ваша праця приносить вам задоволення від виконаного обов’язку перед людьми, яким так необхідна наша допомога".


{youtube}InWZwFSNmm8{/youtube}

f t g m

счетчики