Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

До початку опалювального сезону трохи більше місяця

Автор Н.Скляренко

 

Трохи більше місяця залишилось до початку опалювального сезону. Чи буде тепло в домівках мешканців Н.-Сіверського, здебільшого залежить від них самих. І газова служба, і ЖЕК вимагають лише, аби споживачі вчасно подавали відповідні документи.

 

Акти перевірки ДВК і підтвердження справності обладнання - ось і все що мають зробити споживачі, аби уникнути неприємних несподіванок і не опинитися в холодній оселі 15 жовтня. Акти перевірки ДВК абоненти мають подати у газову службу. На території управління по газопостачанню та газифікації працює підприємство "Будсервіс", саме туди і мають звернутися споживачі.

Віктор Сухолєт - начальник Коропського управління по газопостачанню і газифікації: "Ми зробили спрощену схему. Абонентам слід зателефонувати на це підприємство, і вони самі прийдуть, перевірять і дадуть акт. Після чого акт необхідно принести до газової служби".

Крім цього, всі газові прилади обов'язково мають бути справними. Які ще порушення часто помічають працівники газової служби?

Віктор Сухолєт - начальник Коропського управління по газопостачанню і газифікації: " Слід усунути недоліки, сторонні предмети на газопроводах. Наприклад, люди часто садять виноград, який потім в’ється по трубах".

Дотримуйтесь усіх вимог працівників газової служби і зимові морози вам будуть нестрашні.

{youtube}-2UuAoY5d8M{/youtube}

f t g m

счетчики