Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Зміни у навчальному процесі

Автор О.Лельотко

 

Оцінки на уроках фізкультури не відмінено. В цьому навчальному році не отримуватимуть балів з цього предмета лише першокласники. Учні всіх інших класів будуть оцінюватись. Оцінка з будь-якого предмета - це стимул навчатися - запевняють учителі. В учнів же думки розділились. Щороку у другу суботу вересня спортсмени та усі прихильники здорового способу життя відзначають День фізичної культури та спорту.

 

Напередодні нового навчального року в засобах масової інформації говорили про заміну оцінки на уроках фізкультури на «зараховано». Як же ставляться учні до такого нововведення?

Анастасія Дергачова:"На мою думку, це буде добре, якщо замість оцінок будуть заліки, адже не всі діти на фізкультурі займаються добре".

Не згодна з думкою Насті однокласниця Наталя.

Наталія Захарченко: "На мою думку, оцінки набагато краще, адже так ти краще знаєш свої можливості. Я дуже люблю спорт".

Послухавши думки обох дівчат, можна зробити певні висновки: учні, які не дуже цікавляться фізичними вправами, позитивно ставляться до відміни оцінювання, інші ж, що люблять спорт - віддають перевагу "оцінці". Те, що "оцінка" - стимулює до навчання, вважає вчитель фізичного виховання Ольга Сееченко.

Ольга Сенченко - вчитель фізичного виховання Н.-Сіверської гімназії №1: "Поки що ми користуємося навчальною програмою 2009-2010 років. Що стосується оцінок, то ми їх будемо ставити і зараз готуємо дітей до заліків. Не будуть оцінюватися лише початкові класи. Що стосується моєї думки, то слід ставити оцінки, бо це стимулює дітей до роботи на уроці".

У Міністерстві освіти вже надали інформацію щодо оцінювання з фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах. У старших класах, як і раніше, учні отримуватимуть відповідні бали на цьому уроці. Нова навчальна програма торкнеться учнів початкової ланки.

Ірина Зюзько - начальник відділу освіти районної державної адміністрації: "В методичних рекомендаціях дійсно є такі зміни, що діти початкової ланки оцінюватися не будуть.  Буде просто стояти залік, або незалік. Я не бачу в цьому жодної проблеми, адже ці діти, які займаються, завжди отримають цей залік, а ті діти, які не можуть займатися за станом здоров'я, принесуть відповідні довідки. Що стосується старших класів, то все залишиться як і раніше".


{youtube}P-8uwZUjhPs{/youtube}

f t g m

счетчики