Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Реорганізовано паспортну службу

Автор Н. Приходько

Видачею паспортів громадянина України відтепер опікується не Міністерство внутрішніх справ, як це було раніше, а Державна міграційна служба. 1 серпня цього року було реорганізовано паспортну службу. Серед позитивів реформи - швидкість реєстрації фізичних осіб.

 

З 1 серпня 2012р реорганізовано паспортну службу. У зв'язку з цим, у відповідному законодавстві відбувся ряд змін, зокрема, змінилась процедура видачі паспортів населенню.

Сергій Ковалевський - завідувач Новгород-Сіверського сектору державної міграційної служби України Чернігівської області: "Паспорт громадянина України видається протягом 1 місяця. Для цього громадянам для реєстрації необхідно надати свідоцтво про народження, 2 фотокартки паспорт, який підлягає обміну, та сплатити квитанцію державного мита. Раніше для отримання паспорту сільські мешканці могли звертатися до сільських рад, які в свою чергу надавали нам документи і ми вже видавали паспорт громадянина України. З 1 серпня цього робити не можна. Громадянам необхідно особисто звертатися до паспортних підрозділів департаменту міграційної служби з питання отримання паспорту громадянина України".

Також відбулися деякі зміни і під час реєстрації фізичних осіб за місцем проживання.

Сергій Ковалевський - завідувач Новгород-Сіверського сектору державної міграційної служби України Чернігівської області: "Раніше, якщо особа приїхала з іншої місцевості і не знялася з реєстрації попереднього місця реєстрації, їй було необхідно їхати туди, звідки прибула, і зніматися з обліку. З листками вибуття приїздити до нас і оформляти місце реєстрації у нас. В даний час, згідно з законодавством, особа може приїжджати з попереднього місця проживання не знімаючись з обліку, приходити до нас, оформляти документи про реєстрацію, і ми вже потім відправляємо запит на зняття особи з реєстраційного обліку попереднього місця проживання".

Одним із позитивів реформи стала швидкість реєстрації. Відтепер ця процедура триватиме один день. Ще одним плюсом вважають розширення кола підстав для зняття з реєстрації.

{youtube}7MiN_7ZVds8{/youtube}

f t g m

счетчики