Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Лікарняні оплачуватимуть інакше

Автор Н.Скляренко

Виплата лікарнянихФонд загальнообов'язкового соціального страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності буде по-іншому оплачувати лікарняні у 2011 році. У зв'язку з набуттям чинності Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності" внесено зміни і створюється державний реєстр загальнообов'язкового соціального страхування, Пенсійний фонд обліковує всіх платників.

Відтепер тим, хто, так би мовити, "зловживав" лікарняними і частенько їх використовував як відпустку, хворіти буде не вигідно. Кошти за лікарняний ви отримаєте не одразу, а лише піся пред'явлення лікарняного документа в Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Любов Пророк - директор Новгород-Сіверської міжрайонної виконавчої дирекції фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності: "З першого січня цього року зупиняється виплата допомоги страхувальникам за принципом взаємозаліку. Страхувальникам слід подати заяву з підписом керівника та головного бухгалтера, з печаткою підприємства і додаток із розшифровкою всіх лікарняних листів."

Тож бути здоровим в будь-якому випадку вигідно, бо при отриманні заробітної плати можете не дорахуватись певної суми. Кошти за лікарняний з фонду соціального страхування можуть надійти за декілька місяців потому.

f t g m

счетчики