Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо порядку проведення земельних аукціонів"

Автор В.Набока

 

19 серпня 2012 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Земельного Кодексу України щодо порядку проведення земельних аукціонів". Відтепер новопринятий закон сприятиме наповненню місцевих бюджетів.

 

Закон встановлює, що земельні торги проводяться у формі аукціону за результатами якого укладається договір купівлі-продажі, оренди земельної ділянки з учасником земельних торгів, який запропонував найвищу ціну за земельну ділянку, або вищу плату за користування нею, зафіксовану в ході проведення торгів.

Олеся Єрмоленко - головний спеціаліст, юрист-консульт відділу Держкомзему в Н.-Сіверському районі: "Закон передбачає, що продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності або прав на них має здійснюватися виключно на земельних торгах, крім випадків передбачених Земельним Кодексом. Продаж земель державної або комунальної власності або права на них може здійснюватися виключно на земельних торгах, крім того може регулюватися положеннями чинного Земельного Кодексу, якщо інше не передбачене законом".

Згідно з цим законом, організатор земельних торгів визначає перелік земельних ділянок державної чи комунальної власності та прав на них, які встановлюються на земельні торги окремими лотами. На сьогодні в нашому районі на земельні торги підготовлений один лот.

Олеся Єрмоленко - головний спеціаліст, юрист-консульт відділу Держкомзему в Н.-Сіверському районі: "В районі Н.-Сіверською міською радою, тобто організатором земельних торгів, підготовлюється тільки один лот, тобто ділянка для продажу через аукціон. На сесії вже затверджено проект землеустрою, визначена стартова ціна лоту та готується повідомлення про продаж через аукціон у газету".

Таким чином, зміни в Земельному Кодексі сприятимуть поповненню місцевих бюджетів і дозволять власнику землі бути впевненим, що земельну ділянку у нього не відберуть.

{youtube}YpEEiCaZMkg{/youtube}

f t g m

счетчики