Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

В районі триває видача телетюнерів

Автор О.Лельотко

 

1078 мешканців району вже отримали безкоштовні телетюнери. На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення соціальнонезахищених прошарків населення телетюнерами, в районі триває робота. Нагадаємо, з 1 квітня до 1 липня управління праці і соціального захисту населення проводило прийом заяв від пільгових категорій громадян, які мали право на безкоштовне забезпечення пристроями прийому цифрового телевізійного сигналу. До списків у Чернігівській області були включені 37 тисяч пільговиків. З Н.-Сіверського району - 1375 осіб.

 

На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо забезпечення соціальнонезахищених верств населення, телетюнерами в районі триває робота. Більшість внесених у списки громадян, вже отримали пристрої прийому цифрового телевізійного сигналу.

Світлана Криса - начальник Н.-Сіверського відділу поштового зв'язку: "Прийшло по району 1088 тюнерів. З них по місту - 539, було видано 1778 тюнерів по району. Друга партія поступила в серпні, і всі були роздані. Тепер чекаємо ще на одну партію тюнерів. За зберігання нічого не платиться, всім розноситься сповіщення додому."

Найближчим часом, за словами Світлани Криси, чекають третьої партії тюнерів. Громадяни, які внесені у відповідні списки і ще не отримували пристрої прийому телесигналу, раніше про це письмово повідомлять. Після чого вони зможуть забрати тюнери у найближчому відділенні, пред'явивши свій паспорт. Загалом, в нашому районі, за даними працівників Управління праці та соціального захисту населення, мали право на забезпечення пристроями прийому цифрового телевізійного сигналу більше двох тисяч чоловік. Звернулись же до управління з відповідною заявою не всі.

Галина Гавриленко - начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації: "Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України, управління праці та соціального захисту населення приймало заяви від громадян, які мають на це право. Ця робота проводилась до 1 липня 2012 року. До управління звернулося 1375 чоловік, всі заяви опрацьовані і передані списки до обласного управління з відповідними даними"

Актуальним на сьогоднішній день залишається і роз'яснення механізму підключення телетюнера. Тому не зайвим буде його нагадати. Далі налаштовувати канали потрібно з інструкцією, яка додається до пристрою. Цифрове мовлення дає можливість дивитися передачі в кращій якості та мати більший перелік каналів у телевізійному "меню".

{youtube}k-fA_hpxY9I{/youtube}

f t g m

счетчики