Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

За 6 тижнів офіційно розпочнеться опалювальний сезон

Автор О.Лельотко

Електровитяжка встановлена в непризначеному для цього місці, заклеєний вентиляційний отвір - серед причин, що можуть призвести до вибуху газу. Окрім того, деякі мешканці району не приділяють належної уваги перевірці димовентиляційних каналів. А це також може стати причиною нещасного випадку.

За 6 тижнів офіційно розпочнеться опалювальний сезон. Більшість з мешканців району турбуються  заздалегідь, аби під час осінньо-зимового періоду у оселях було тепло, і головне - безпечно. Серед заходів підготовки до опалення - перевірка димовентиляційніх каналів. Акт про справність яких видають тільки спеціалісти.

Володимир Радченко - майстер ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Один раз на рік перевіряються димарі в квартирах та будинках, в яких відсутній підігрів води, тобто немає газової колонки. У тих будинках, де вона є, димарі перевіряються кожні 6 місяців".

Будинки, що знаходяться на балансі ЖЕКу, працівники цього товариства перевіряють згідно з відповідним графіком. Під час перевірок жеківці виявляють чимало порушень. Зокрема деякі мешканці, думаючи, що буде тепліше, заклеюють вентиляційні отвори папером.

Володимир Радченко - майстер ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "Тепліше від цього в квартирі не стане, але квартира лишається природної вентиляції, що при витоку газу вкрай небезпечно".

Окрім того, за словами Володимира Радченка, електровитяжки, встановлені в непризначеному для цього місці, можуть також стати причиною нещасного випадку.

Володимир Радченко - майстер ТОВ "Н.-Сіверська ЖЕК": "В квартирах та будинках, де знаходяться димохідні котли, мається на увазі кухня, де встановлений котел і газова плита, при закритих вікнах та дверях створюється угарний газ. З котла він потрапить до квартири".

Справність ДВК та дотримання всіх інших відповідних правил гарантує безпеку під час опалювального сезону. Ті ж, хто нехтує необхідною підготовкою, наражають на небезпеку себе і своїх рідних. До того ж,  працівники газової служби відмовлятимуться перевіряти газові прилади, якщо у вас не буде акта, що засвідчує справність димовентиляційних каналів.

{youtube}OFDmPU-42hc{/youtube}

 

f t g m

счетчики