Copyright 2017 - Філія ПАТ "НСТУ" "Новгород-Сіверська регіональна дирекція "Сіверська". Використання матеріалів з сайту лише за умови гіперпосилання на trksiver.com.ua

Другий Президент України Л.Д. Кучма з робочим візитом відвідав Чернігівщину

Автор В.Артюшкова Н.Скляренко

Вчора другий Президент України Л.Д. Кучма з робочим візитом відвідав Чернігівщину. Побував у Корюківці, селах Костобоброве та Олександрівка Семенівського району. Докладніше про перебування Леоніда Даниловича на своїй малій Батьківщині в наступному сюжеті.

Мешканці Сіверського краю завжди раді бачити Другого Президента України Л.Д.Кучму, свого земляка.  Ось і вчора Леонід Данилович відвідав свою малу Батьківщину. В Костобобрівській школі зустрівся з педагогічним колективом. Півроку тому адміністрація цієї школи звернулася до Л.Д.Кучми з проханням фінансово допомогти реконструювати котельню. Наразі цю проблему вже вирішено і костобобрівські діти почнуть навчання в теплих та затишних класах. За що і керівництво Семенівського району, і адміністрація Костобобрівської школи щиро вдячні Л.Д.Кучмі.

Сергій Євменов - голова Семенівської райдержадміністрації: "Я хочу сказати, що саме завдяки йому в нашому Семенівському краї багато зроблено в галузі освіти, благоустрою доріг, газифікації, і це дуже приємно. Сьогодні це не просто зустріч, він приїхав поцікавитися тими справами, над якими ми починали працювати десь півроку тому. Сьогодні ми переконалися, що завдяки його підтримці ми відчуваємо зміни на краще. Сьогодні ми побачили в с.Костобоброве нову котельню відремонтовану за європейськими технологіями, що скоротить обсяги використання бюджетних коштів десь вдвічі. І сьогодні ми дуже вдячні Леоніду Даниловичу за те, що він відвідує нас, цікавиться нашими справами і допомагає нам".

Загалом же, одним з пріоритетних напрямків роботи Президентського фонду Леоніда Кучми "Україна" є допомога обдарованим дітям. Тому не випадково, що Л.Д.Кучма відвідав Костобобрівську школу саме напередодні нового навчального року.

Леонід Кучма -  Президент України в 1994-2005 роках: "Загалом ми дуже голосно говоримо про наше підростаюче покоління, але згадуємо про нього лише тоді, коли проходить якась передвиборча кампанія. Я вважаю, що цією справою слід займатися щодня, тому що якщо у нас буде талановите покоління і ми його підтримаємо, то дійсно в України буде майбутнє. Але якщо ми не будемо нічого робити, то нічого і не буде. Сьогодні ми повинні думати про майбутнє, а наше майбутнє - це наш розум, і якщо ми звернемо на це увагу, то ми будемо нацією. У нас є майбутнє, якщо ми будемо займатися конкретними справами. В Україні є більше 1000 фондів, які декларують свої дії, а треба не декларувати, а робити щодня конкретні справи".


{youtube}tX_xfObne5A{/youtube}

f t g m

счетчики